reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

wiecie co dziewczyny ? w życiu nie miałam tyle śluzu płodnego, szklankę przez cały dzień zebrałabym chyba 😂 😂 . a to normalne ,że mnie przy owu lędźwie cisną ?:/
Myśle ze to może byc ból promieniujący w te okolice mnie pierwszy raz w życiu tak napier... wszystko podczas tej owu ze wyprostować sie nie mogłam, siedzieć nie mogłam ale fakt wyhodowałam dwa giganty z czego jeden pękł a nie pomyślałabym w życiu ze to może byc ból na owu...
 
reklama
Myśle ze to może byc ból promieniujący w te okolice mnie pierwszy raz w życiu tak napier... wszystko podczas tej owu ze wyprostować sie nie mogłam, siedzieć nie mogłam ale fakt wyhodowałam dwa giganty z czego jeden pękł a nie pomyślałabym w życiu ze to może byc ból na owu...
Ja poprzedni cykl miałam bardzo bolesną owu i niestety nie pykło🥴 ale przyznaje, że to nic przyjemnego. Jednak za nim człowiek zaczął się starać to jakoś te cykle były dużo łagodniejsze, a i PMS nie dawał dziwnych objawów 🙄
 
Myśle ze to może byc ból promieniujący w te okolice mnie pierwszy raz w życiu tak napier... wszystko podczas tej owu ze wyprostować sie nie mogłam, siedzieć nie mogłam ale fakt wyhodowałam dwa giganty z czego jeden pękł a nie pomyślałabym w życiu ze to może byc ból na owu...
hmmm jedno z 2 :D . ale coś w tym jest co piszesz.Chyba głowa nastawiła się inaczej.. tzn nie tak jak wcześniej jak będzie to będzie tylko chcemy dziecko i koniec ! więc myślę,że może mieć coś z tym wspólnego :) aczkolwiek mój J dzisiaj z łóżka mnie wypier...dzielił RLS 😂 😂 😂 😂
 
Zrobiłam drugi ten sam i widać jakiś lekki orła cień 😂 ale nie będę się podniecać. Poczekam że dwa dni jak nie będzie @ i test będzie pozytyw to pojadę na betę.
 

Załączniki

  • IMG_20201105_175435.jpg
    IMG_20201105_175435.jpg
    848,5 KB · Wyświetleń: 92
@CzarnaMamba21 nie za bardzo rozumiem. W 3tc gin widział pęcherzyk ciążowy w wielkości 1mm? Miałaś robione usg przez brzuch czy przezpochwowe? Czasami trudno jest wypatrzeć pęcherzyk e wielkości 4mm a twój lekarz zobaczył 1mm pęcherzyk. Aż nie prawdopodobne. Może to nie był pęcherzyk. Może jakaś "plamka"🤔 w 3tc przeważnie dochodzi dopiero do implantacji więc nie realne aby było co kolwiek widać. Z tego co wiem to nie robiłaś bety tylko same testy przynajmniej tak pisałaś na wątku lipcowe mamy 2021 bo stwierdziłaś że beta cię stresuje czy coś takiego. Ja obstawiam że ciąży nie było. Coś zaburzyło cykl i dopiero krwawienie przyszło.
 
reklama
Do góry