reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej Wam ! :) Jestem po dzisiejszej wizycie u ginekologa. Dziś mój 9 dc , z lametta. Więc sprawdzaliśmy czy są pęcherzyki. Jadąc do kliniki dzisiaj stwierdziłam że chyba nici z tego cyklu stymulowanego bo kłuł mnie jajnik lewy od rana , lewy mam niedrożny to stwierdziłam że i tak się nie uda. A tu na wizycie USG pokazało dwa pęcherzyki w prawym jajniku :biggrin2: jeden ma 19 mm, drugi 16 mm i że jutro raczej nastąpi owulacja :confused: i mam od dziś robić testy owu . Więc o 21 zrobię i Wam pokażę . Tylko dziwne bo mi się jeszcze nawet śluz nie rozkręcił po miesiączce. Narazie jest woda ( w owulke mam białko jajka kurzego)
 
Dziewczyny bo miałam jeszcze ostatnią sztukę testu owulacyjnego i go wykorzystałam ( tak wiem, że robi się tylko do pierwszego pozytywnego 😜) Myślałam, że już będzie blada kreska a tu taka sama ciemna jak na wczorajszym ( ciemniejsza od kontrolnej) to ile czasu do tej owu mam? Jeszcze od 24 do 48h? Zgłupiałam 🤪 Pytam bo już trochę zmęczona jestem dzisiaj, ale nie chce też odpuszczać w tak ważnym czasie 😁
 
Dziewczyny bo miałam jeszcze ostatnią sztukę testu owulacyjnego i go wykorzystałam ( tak wiem, że robi się tylko do pierwszego pozytywnego [emoji12]) Myślałam, że już będzie blada kreska a tu taka sama ciemna jak na wczorajszym ( ciemniejsza od kontrolnej) to ile czasu do tej owu mam? Jeszcze od 24 do 48h? Zgłupiałam [emoji2957] Pytam bo już trochę zmęczona jestem dzisiaj, ale nie chce też odpuszczać w tak ważnym czasie [emoji16]

Właśnie dlatego robi się do pierwszego pozytywnego [emoji3526]
 
Dziewczyny bo miałam jeszcze ostatnią sztukę testu owulacyjnego i go wykorzystałam ( tak wiem, że robi się tylko do pierwszego pozytywnego [emoji12]) Myślałam, że już będzie blada kreska a tu taka sama ciemna jak na wczorajszym ( ciemniejsza od kontrolnej) to ile czasu do tej owu mam? Jeszcze od 24 do 48h? Zgłupiałam [emoji2957] Pytam bo już trochę zmęczona jestem dzisiaj, ale nie chce też odpuszczać w tak ważnym czasie [emoji16]
Mi się wydaje, że czas się liczy chyba od pierwszego pozytywu ale w sumie nie jestem pewna bo testów dopiero od tego cyklu używam [emoji6]
 
reklama
Mam nauczkę [emoji2356][emoji28]

Ja za pierwszym razem jak używałam testów jak wyłapałam pik to durna jeszcze robiłam 2 dni kilka razy dziennie. Najpierw spadało wiec luz, ale 24h później znowu miałam pozytyw i tez zgłupiałam [emoji23]

Załóżmy ze to tak działa, ze przy wysokim poziome LH pęcherzyk pęka. To, ze pik się utrzymuje lub znowu na chwile wzrośnie nie zmienia faktu, ze pęcherzyk już pękł [emoji2368] przy pierwszym wzroście [emoji2368] ja bym tak do tego podeszła.
 
Do góry