reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tak, ale tak mówimy o pęcherzykach które rosną 30mm. Nie powinien rosnąć taki duży 🤷‍♀️ przynajmniej tak mi mówi moja ginekolog 🤷‍♀️
Mnie tez sie tak wydawało a tu nie dosc ze taki urósł to jeszcze sam pęknąć i hormony były bardzo w porządku nic z tego nie rozumiem. Mam nadzieje ze w tym cyklu juz wszystko przebiegnie inaczej... bardziej normalnie. Lekarz mi mowil ze teraz wlasnie ma potwierdzona ciaze z pęcherzyka 4,5 cm rzadkość, ewenement ale chyba takie rzeczy sie zdarzają.
 
Mnie tez sie tak wydawało a tu nie dosc ze taki urósł to jeszcze sam pęknąć i hormony były bardzo w porządku nic z tego nie rozumiem. Mam nadzieje ze w tym cyklu juz wszystko przebiegnie inaczej... bardziej normalnie. Lekarz mi mowil ze teraz wlasnie ma potwierdzona ciaze z pęcherzyka 4,5 cm rzadkość, ewenement ale chyba takie rzeczy sie zdarzają.
Tak jak zdarzają się ciąże, o której kobieta nie wie do czasu porodu 🤷‍♀️ no ale jie jestem lekarzem 😏 i oczywiście życzę powodzenia ❤️
 
Heh widze, ze Wy dziewczyny bardzo duzo testujecie, ja chyba jestem jakas dziwna, bo nie lubie tego robic, stresuje mnie to jakos i boje sie rozczarowania. Ja w lipcu zrobilam test pare dni po opoznieniu miesiaczki, bo nie liczylam na nic i sie okazal pozytyw, no niestety nie na dlugo... testy owu mnie wkurzaja, wydaja mi sie, ze czesto przeklamuja, ale to moze byc wina mojego cyklu ;/ Oczywiscie mam w domu jakis maly zapasik i owu i ciazaowych, ale jak mam nawet ochote czasem zrobic test, to sobie mowie, a po co marnowac, jak ma wyjsc cos, to i bez tego i wstrzymuje sie jak najdluzej ze zrobieniem, zeby nie rozczarowac sie za wczesnie. No tak dziwnie mam :D
 
Heh widze, ze Wy dziewczyny bardzo duzo testujecie, ja chyba jestem jakas dziwna, bo nie lubie tego robic, stresuje mnie to jakos i boje sie rozczarowania. Ja w lipcu zrobilam test pare dni po opoznieniu miesiaczki, bo nie liczylam na nic i sie okazal pozytyw, no niestety nie na dlugo... testy owu mnie wkurzaja, wydaja mi sie, ze czesto przeklamuja, ale to moze byc wina mojego cyklu ;/ Oczywiscie mam w domu jakis maly zapasik i owu i ciazaowych, ale jak mam nawet ochote czasem zrobic test, to sobie mowie, a po co marnowac, jak ma wyjsc cos, to i bez tego i wstrzymuje sie jak najdluzej ze zrobieniem, zeby nie rozczarowac sie za wczesnie. No tak dziwnie mam :D
Ja nie testowałam na tydzień przed tylko w domniemanym dniu miesiączki.
 
Heh widze, ze Wy dziewczyny bardzo duzo testujecie, ja chyba jestem jakas dziwna, bo nie lubie tego robic, stresuje mnie to jakos i boje sie rozczarowania. Ja w lipcu zrobilam test pare dni po opoznieniu miesiaczki, bo nie liczylam na nic i sie okazal pozytyw, no niestety nie na dlugo... testy owu mnie wkurzaja, wydaja mi sie, ze czesto przeklamuja, ale to moze byc wina mojego cyklu ;/ Oczywiscie mam w domu jakis maly zapasik i owu i ciazaowych, ale jak mam nawet ochote czasem zrobic test, to sobie mowie, a po co marnowac, jak ma wyjsc cos, to i bez tego i wstrzymuje sie jak najdluzej ze zrobieniem, zeby nie rozczarowac sie za wczesnie. No tak dziwnie mam :D

Ja testów ciążowych tez nie robię [emoji16] nawet nie mam ani jednego w domu [emoji2368] ale testy owu robię i lubię. Pomogły mi trochę w weryfikowaniu kiedy mogę mieć owulacje, bo pojęcia nie miałam, ani jakichś wyjątkowych objawów ani nic, nawet nie byłam pewna czy owulacje mam [emoji2368] oczywiście testy owulacyjne nie zmieniają w żaden sposób naszego współżycia, bo i tak jest regularne i nie za rzadkie [emoji16] ale są tu dziewczyny, które testów owu nie stosują z zasady, jak maja regularne cykle, odpowiednia ilość śluzu to potrafią przewidzieć swoje dni płodne bez dodatkowej pomocy. Albo dlatego ze im nie wychodzą, a maja potwierdzone owulacje u ginekologa [emoji2368] mysle ze jest tu cały przekrój różnych dziewczyn [emoji3526]
 
reklama
Heh widze, ze Wy dziewczyny bardzo duzo testujecie, ja chyba jestem jakas dziwna, bo nie lubie tego robic, stresuje mnie to jakos i boje sie rozczarowania. Ja w lipcu zrobilam test pare dni po opoznieniu miesiaczki, bo nie liczylam na nic i sie okazal pozytyw, no niestety nie na dlugo... testy owu mnie wkurzaja, wydaja mi sie, ze czesto przeklamuja, ale to moze byc wina mojego cyklu ;/ Oczywiscie mam w domu jakis maly zapasik i owu i ciazaowych, ale jak mam nawet ochote czasem zrobic test, to sobie mowie, a po co marnowac, jak ma wyjsc cos, to i bez tego i wstrzymuje sie jak najdluzej ze zrobieniem, zeby nie rozczarowac sie za wczesnie. No tak dziwnie mam :D
No to jedna, która jest taka jak ja. Też się boję testować i nie lubię tego. Jutro mam termin @ i nie będę testować
 
Do góry