reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To też dużo zależy od plemników tak mi się wydaje, bo jeśli są zdrowe, wytrzymałe i ruchliwe to im to nie zaszkodzi, przecież spermatogeneza trwa 72dni
Nie robiliśmy badań pod tym kątem, więc nie wiem jakie ma. W sumie chyba nawet nie dałby się namówić na badanie. Ot typowo męskie myślenie 😒 Więc nawet dobrze, że problemem były moje cykle.
 
reklama
Ja muszę już jakoś na poważnie wrzucić na luz. Przestać liczyć na każdy cykl bo tak się nie da żyć, prędzej się wykończe. Przecież to jest normalne, że różne rzeczy się mogą i będą dziać, które zakłócą albo uniemożliwią starania. I na to nie mamy wpływu.[emoji2370]
Proszę walnijcie mnie czym ciężkim w łeb żebym się ogarnęła [emoji2358]
Poleciłabym wam wyjazd we dwoje z dużą ilością wrażeń, to byś nie miała czasu myśleć 😁 Ale przez wirusa to niemożliwe -.-

Jak wg z wizytami u lekarzy u was? Ja się. Do mojego próbuje dodzwonić 4 dzień, ale numer wiecznie zajęty.
 
Ja muszę już jakoś na poważnie wrzucić na luz. Przestać liczyć na każdy cykl bo tak się nie da żyć, prędzej się wykończe. Przecież to jest normalne, że różne rzeczy się mogą i będą dziać, które zakłócą albo uniemożliwią starania. I na to nie mamy wpływu.[emoji2370]
Proszę walnijcie mnie czym ciężkim w łeb żebym się ogarnęła [emoji2358]
Teraz tak mówisz przez tą infekcje i być może stracony cykl, spróbuj zająć czymś głowę, może daj sobie spokój z forum na jakiś czas? Ja wcześniej odłączyłam się na dwa tygodnie, poukładałam sobie w głowie i teraz już jest lepiej, liczę bardzo na każdy cykl i to normalne że ciągle o tym się myśli, nigdy nie można się wyłączyć tak w 100% 😉 ŻYCIE TO CIĄGŁE WZLOTY I UPADKI 😎 a że teraz żyjemy w czasach pandemii to faktycznie jest trudniej, ale i to się kiedyś skończy 💪
 
@Myszawa gratuluję..
Witam nowe dziewczyny.
Ja jutro mam termin @ ale wcale nie chce mi się zrobić testu 😂😂😂
Ja tak samo choć może być małe opóźnienie bo śluz na dni płodne zobaczyłam 2-3dni później niż apka pokazywała... A tak to nic nie dolega trochę brzuch pobolewał ale to delikatnie a śluz to wodnisty pewno ta @ przyjdzie... Chociaż nie wiem czy to nie dziwne ale prawa noga nie od samego krocza pachwin (przy wargach) ale do połowy uda coś mnie ciągło i nie wiem czy to zaliczyć to ciągnięcia pachwin czy coś z udami🤣
 
Nie robiliśmy badań pod tym kątem, więc nie wiem jakie ma. W sumie chyba nawet nie dałby się namówić na badanie. Ot typowo męskie myślenie 😒 Więc nawet dobrze, że problemem były moje cykle.
To nie jest typowe męskie myślenie, to jest stereotyp a my kobiety właśnie przez takie gadanie go umacniamy 😉 i nigdy nie mów, że "dobrze, że problem leży po mojej stronie" 😱
 
reklama
Ja muszę już jakoś na poważnie wrzucić na luz. Przestać liczyć na każdy cykl bo tak się nie da żyć, prędzej się wykończe. Przecież to jest normalne, że różne rzeczy się mogą i będą dziać, które zakłócą albo uniemożliwią starania. I na to nie mamy wpływu.[emoji2370]
Proszę walnijcie mnie czym ciężkim w łeb żebym się ogarnęła [emoji2358]
🔨🔨🔨🔨🔨🔨😁
 
Do góry