reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No właśnie pamiętałam o Twojej sytuacji, tylko że moja szyjka i śluz wskazuje na owu [emoji12]

No tak, ja nie badam szyjki i śluzu wiec nie mam punktu odniesienia [emoji16] ale NA WSZELKI WYPADEK robiłabym jeszcze testy. Ja tez przestałam bo jaśniały ale później mnie coś tknęło i sprawdzałam dalej i jednak dopiero wtedy to było to!
 
A mi dzisiaj moja apka wyznaczyła że mam wysoki poziom hlH a mam dopiero 7dc i te kreski też takie blade są, nic z tego nie rozumiem...

Ja bym zrobiła drugi test jakbym miała wątpliwość czy pierwszy nie był wadliwy. Poza tym w 7dc tez można mieć owulacje, ona się może przesunąć zarówno do przodu jak i do tylu [emoji4] już tu były takie co zaszły pod koniec albo świeżo po @ [emoji16]
 
Dzięki dziewczyny 😉 zawsze wiedziałam, że z zachodzeniem nie jest tak łatwo i do jakiegoś czasu w ogóle się nie przejmowałam. Dopiero jak prawie wszystkie koleżanki zaczęły się "chwalić" ciążami, coś zaczęło mnie ruszać i różne myśli czasem po głowie chodzą 🤨
Dzięki za miłe przyjęcie i Wam wszystkim życzę jak najszybszego pozytywnego wyniku 😘
 
Dziewczyny! Bardzo polecam wam tabletki MIOVELIA, mój lekarz przepisał mi te tabletki bo zdiagnozował u mnie PCOS, nie miałam tez owulacji. Staraliśmy się od maja i nic. We wrześniu stosowałam je i teraz jestem w ciąży. Wystarczył jeden miesiąc! Ja kupiłam wszystkie trzy. Jedne dla męża na poprawę nasienia i dwie dla mnie, do stosowania przez cały miesiąc oraz zaraz po @.
Ja naprawdę polecam ❤️🥰
 
Ja bym zrobiła drugi test jakbym miała wątpliwość czy pierwszy nie był wadliwy. Poza tym w 7dc tez można mieć owulacje, ona się może przesunąć zarówno do przodu jak i do tylu [emoji4] już tu były takie co zaszły pod koniec albo świeżo po @ [emoji16]
O masakra czyli to by znaczyło że już może być za późno i ten cykl jest stracony :o😞 idę robić drugi test, od wczoraj bolą mnie jajniki i piersi ale nie sądziłam że tak szybko po @ może być owulacja..
 
Może tak być ale nie musi [emoji16] może się po prostu zle odbarwił test [emoji2368][emoji16]
Moja apka teraz pokazuje coś takiego. Może rzeczywiście światło źle padło i dlatego pokazuje że to dziś jest dzień przed owulacją. Śluzu jak na lekarstwo więc to wszystko dziwne.
 

Załączniki

  • 1604415407137.jpg
    1604415407137.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Dziewczyny! Bardzo polecam wam tabletki MIOVELIA, mój lekarz przepisał mi te tabletki bo zdiagnozował u mnie PCOS, nie miałam tez owulacji. Staraliśmy się od maja i nic. We wrześniu stosowałam je i teraz jestem w ciąży. Wystarczył jeden miesiąc! Ja kupiłam wszystkie trzy. Jedne dla męża na poprawę nasienia i dwie dla mnie, do stosowania przez cały miesiąc oraz zaraz po @.
Ja naprawdę polecam ❤️🥰
Też słyszałam, że to jest bardzo dobry produkt, do końca roku będę brać Ovarin a jeśli się nie uda, od nowego roku będę brać Miovelia 😉
 
Do góry