reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja na szczęście skończyłam antybiotyki, nie zakazali nam przytulanek to zobaczymy 🙂 kontrola za 3 tygodnie i może w końcu zrobię to hsg do końca roku ? Lub chociaż w styczniu....a może nie będzie takiej potrzeby 😍
 
O to ze mną, @Gryfin i @Anio0lek [emoji2322]
Ja też mam dziwny ten cykl, temp skacze jak głupia. Przedwczoraj miałam spadek o 0,2, wczoraj skok o 0,2 i pozytywny test owu a dziś znowu spadek o 0,3[emoji86] może jutro owu będzie[emoji2370] w 18dc.
Ja się doczekałam dzisiaj pozytywnego testu owu, robiony przed chwilą z drugiego moczu bo już o 5 wstałam 😊 czyli teraz owulacja będzie za 24h do 36h godzin tak? 🤔 Nawet jak jest ciemniejsza niż kontrolna czy wtedy szybciej np. za 12h? Wczoraj były dwa razy przytulanki i nie wiem czy to wystarczy, czy chłopaki dzielnie tam czekają 😁
IMG_20201103_092026.jpg
 
Ja się doczekałam dzisiaj pozytywnego testu owu, robiony przed chwilą z drugiego moczu bo już o 5 wstałam 😊 czyli teraz owulacja będzie za 24h do 36h godzin tak? 🤔 Nawet jak jest ciemniejsza niż kontrolna czy wtedy szybciej np. za 12h? Wczoraj były dwa razy przytulanki i nie wiem czy to wystarczy, czy chłopaki dzielnie tam czekają 😁Zobacz załącznik 1196267
do dzieła :D ja też czekam na taką kreseczkę :) !
 
Ja się doczekałam dzisiaj pozytywnego testu owu, robiony przed chwilą z drugiego moczu bo już o 5 wstałam [emoji4] czyli teraz owulacja będzie za 24h do 36h godzin tak? [emoji848] Nawet jak jest ciemniejsza niż kontrolna czy wtedy szybciej np. za 12h? Wczoraj były dwa razy przytulanki i nie wiem czy to wystarczy, czy chłopaki dzielnie tam czekają [emoji16]Zobacz załącznik 1196267

Ja mam owu po pozytywie do 12h [emoji2368] musisz sama zobaczyć u Ciebie [emoji6]
 
reklama
Ja się doczekałam dzisiaj pozytywnego testu owu, robiony przed chwilą z drugiego moczu bo już o 5 wstałam [emoji4] czyli teraz owulacja będzie za 24h do 36h godzin tak? [emoji848] Nawet jak jest ciemniejsza niż kontrolna czy wtedy szybciej np. za 12h? Wczoraj były dwa razy przytulanki i nie wiem czy to wystarczy, czy chłopaki dzielnie tam czekają [emoji16]Zobacz załącznik 1196267
To i ja swój pozytyw dorzucę, a co tam[emoji7]
20201103_095016.jpeg
 
Do góry