reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Może i ja skusze się na te testy owu... kobietki ile potrzeba ich w ciągu całego cyklu? Albo ile Wam potrzeba?
zależy jak masz długi cykl. regularny czy nie ? Ja robię od ostatniego dnia miesiączki do 1 pozytywnego testu tzn będę robić do 1 pozytywnego testu bo później dziewczyny pisały,że niezłe cyrki wychodzą. Więc tyle mogę Ci podpowiedzieć :)
 
reklama
Może i ja skusze się na te testy owu... kobietki ile potrzeba ich w ciągu całego cyklu? Albo ile Wam potrzeba?
Ja teraz wykorzystuje około 10 testów ale jak masz nieregularne cykle to najlepiej robić od 1dnia po @ aż do peaku lh. Zawsze robię o 19 1x1 i od 3 cykli i peak zawsze wyłapuje. Możesz sobie ściągnąć apke wspomagająca interpretowanie testów owu pod nazwą premom robisz zdjęcie i analizuje Ci testy owu można też wstawiać ciążowe.
 
Już nie pamiętam z kim się umawiałam na testowanie na 3...2...1 🤣 ale dziś mam 20dc według flo (jutro to zaznaczy 😅) 18dc miałam owu, więc wychodzi 2dpo. Dla mnie skok za mały, ale apka bierze pod uwagę jeszcze 2 ciut niższe temp więc jej wystarczy 🤷‍♀️ jak dla mnie owu nie było 💁‍♀️ teraz tylko myślę, czy @ będzie jak w każdym cyklu normalnym tj za 6 dni, czy jednak wydłuży się i będzie za 10 dni 🤷‍♀️
 
Może i ja skusze się na te testy owu... kobietki ile potrzeba ich w ciągu całego cyklu? Albo ile Wam potrzeba?

Ja w pierwszym cyklu testowałam od 8dc do 17dc (10 szt.) z tym, ze ostatnie 2 dni testowałam chyba 2 razy dziennie (wiec +2 szt.). Już się nauczyłam jak to u mnie działa i będę testować od 10dc raz dziennie, a jak zaczną ciemniec to napewno 2-3 razy dziennie (to trwa 1-2 dni). Omijam pik jak tego nie zrobię, bo bardzo krótko się utrzymuje [emoji2368]
 
Słuchajcie od 3 dni w klatce piersiowej jakby ktoś mi coś naciskał od środka do zewnątrz w dodatku jak się załatwiam przy sikaniu czuję uczucie ściągania w dół nie piecze ale takie dziwne uczucie :/. Miała któraś z Was podobnie ? do lekarza nie mam nawet co dzwonić bo w przychodni mają koronaparty a na SORze za kare pracują .. jeszcze w prawym cycku coś mnie kłuć zaczęło
 
Już nie pamiętam z kim się umawiałam na testowanie na 3...2...1 [emoji1787] ale dziś mam 20dc według flo (jutro to zaznaczy [emoji28]) 18dc miałam owu, więc wychodzi 2dpo. Dla mnie skok za mały, ale apka bierze pod uwagę jeszcze 2 ciut niższe temp więc jej wystarczy [emoji2368] jak dla mnie owu nie było [emoji2272] teraz tylko myślę, czy @ będzie jak w każdym cyklu normalnym tj za 6 dni, czy jednak wydłuży się i będzie za 10 dni [emoji2368]
O to ze mną, @Gryfin i @Anio0lek [emoji2322]
Ja też mam dziwny ten cykl, temp skacze jak głupia. Przedwczoraj miałam spadek o 0,2, wczoraj skok o 0,2 i pozytywny test owu a dziś znowu spadek o 0,3[emoji86] może jutro owu będzie[emoji2370] w 18dc.
 
O to ze mną, @Gryfin i @Anio0lek [emoji2322]
Ja też mam dziwny ten cykl, temp skacze jak głupia. Przedwczoraj miałam spadek o 0,2, wczoraj skok o 0,2 i pozytywny test owu a dziś znowu spadek o 0,3[emoji86] może jutro owu będzie[emoji2370] w 18dc.
Ja po pełnej symulacji mam 3 terminy owu 😂 12dc /14dc/18dc 🤣 więc @ za 4/5 dni, 6/7 dni, lub za 10/11 sni😂😂🤣🤣
 
reklama
O to ze mną, @Gryfin i @Anio0lek [emoji2322]
Ja też mam dziwny ten cykl, temp skacze jak głupia. Przedwczoraj miałam spadek o 0,2, wczoraj skok o 0,2 i pozytywny test owu a dziś znowu spadek o 0,3[emoji86] może jutro owu będzie[emoji2370] w 18dc.
Ja mam dzisiaj taka samą temperaturę jak.wczoraj, więc jakby spadek się utrzymywał. A test wczoraj był pozytywny.
 
Do góry