reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Powiedzcie mi, kiedy zapisujcie się na HSG ? Czy w tym cyklu odpuszczacie starania czy po prostu umawiacie termin np. po okresie, żeby ewentualnie nie zaszkodzić ?
 
Powiedzcie mi, kiedy zapisujcie się na HSG ? Czy w tym cyklu odpuszczacie starania czy po prostu umawiacie termin np. po okresie, żeby ewentualnie nie zaszkodzić ?
Chyba HSG robi się od razu po skończeniu okresu. Ja mam zamiar się od razu starać, bo podobno wtedy łatwiej zajść. Tylko to zależy czy to HSG jest robione przez rtg czu usg. Jak usg można od razu.
 
Powiedzcie mi, kiedy zapisujcie się na HSG ? Czy w tym cyklu odpuszczacie starania czy po prostu umawiacie termin np. po okresie, żeby ewentualnie nie zaszkodzić ?
Ja przepraszam jeśli to już gdzieś było napisane wcześniej, nie dałam rady nadrobić wszystkiego, ale ja właśnie chce się umówić na hsg i zastanawiam się czy to tylko prywatnie? Cena ok 800 zł jest ok? Słyszałam od gina że łupienie tego zestawu jest drogie. Wiem że termin ustawia się właśnie tuż po okresie, conajmniej kilka dni przed owu - to wtedy nawet jest szansa w tym cyklu
 
reklama
U mnie chyba było żeby nie z pierwszego moczu. Ja o 12 bym nie mogła bo w pracy jestem i nie mam warunków [emoji2368]
Ja właśnie akurat o 12 robiłam ale urlop miałam to dlatego moglam sobie pozwolić. Robiłam raz dziennie i tylko jednego dnia mi pokazało dwie tak samo ciemne kreski w kolejne dni już druga słabsza.. więc może powinno robić się dwa razy nie wiem.. aby nie przegapić :)
 
Do góry