reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej, nie udzielam się w tej grupie za bardzo bo bardzo dużo piszecie i nie mam czasu nadrabiać czytania. Chciałam tylkonpolecic super aplikację do testów owu i śledzenia swoich cykli, być może nie znacie a ktoś też mi na forum polecił. Permom jest naprawdę świetna [emoji846] zdjęcia testów można dodać samemu lub automatycznie a aplikacją przelicza czy to już jest peak czy nie, można zaznaczyć kiedy były Przytulanki, i fajnie wykres pokazuje na wykresie stężenie z testów.
Cześć dziewczyny :) Owulacje według moich obliczeń i kalendarzyka powinnam mieć 5.11 od dziś robię testy a tu taka niespodzianka no już ?
 
Hej, nie udzielam się w tej grupie za bardzo bo bardzo dużo piszecie i nie mam czasu nadrabiać czytania. Chciałam tylkonpolecic super aplikację do testów owu i śledzenia swoich cykli, być może nie znacie a ktoś też mi na forum polecił. Permom jest naprawdę świetna [emoji846] zdjęcia testów można dodać samemu lub automatycznie a aplikacją przelicza czy to już jest peak czy nie, można zaznaczyć kiedy były Przytulanki, i fajnie wykres pokazuje na wykresie stężenie z testów.

Premom (i chyba Femometer) są chyba najbardziej polecane na forum do tego celu [emoji3526] ale zawsze pojawi się ktoś, kto jeszcze nie zna, wiec trzeba szerzyć informacje [emoji16]
 
Dziewczyny jak robicie testy owu dwa razy dziennie to o jakich godzinach? I po ilu godzinach nie siusiania?

Ja nie robię jakoś zawsze regularnie. W tygodniu robię rano koło 6 (wstaje o 4, wiec nie z pierwszego moczu), później albo popołudniu po 15 albo wieczorem koło 21. Albo i 3 razy, zależy jak ciemne testy [emoji2368] mam krótki pik [emoji2368] nie liczę sobie kiedy ostatnio korzystałam z toalety ani tez nie zabraniam sobie łyka wody jak mi się chce pić [emoji2368]
 
reklama
Hej, nie udzielam się w tej grupie za bardzo bo bardzo dużo piszecie i nie mam czasu nadrabiać czytania. Chciałam tylkonpolecic super aplikację do testów owu i śledzenia swoich cykli, być może nie znacie a ktoś też mi na forum polecił. Permom jest naprawdę świetna [emoji846] zdjęcia testów można dodać samemu lub automatycznie a aplikacją przelicza czy to już jest peak czy nie, można zaznaczyć kiedy były Przytulanki, i fajnie wykres pokazuje na wykresie stężenie z testów.
Wpisuję nazwę tej aplikacji i u mnie jej nigdzie nie ma na sklep Play
 
Do góry