reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny bierze ktoś metformine 1000mg ? Jak się po niej czujecie. Ja wcziraj zaczęłam brać i dziwnie sie czuje nie mogłam spać cała noc
Też tak miałam na początku. Dość ożywiona byłam. Doszły mdłości i brak apetytu. Jak zjem zdecydowanie za mało to biegunka. Ale ogólnie polecam, bo u mnie nic nie działało na wywołanie owulacji, a teraz wygląda na to, że była po 3 latach.
Dodam, że ja też na insulinie, bo dwie cukrzyce na składzie.
 
Chyba za bardzo chce [emoji14]
Wiem, ze to glupota i ze to za wcześnie
Ale z drugiej strony mam takie dziwne objawy jak jeszcze nigdy np. od paru dni pobolewa mnie podbrzusze a od piatku jestem nie do wytrzymania ze swoimi humorami, bo raz sie śmieje a zaraz pozniej mam ochote "zabic" meza sama nie wiem za co [emoji14] czy to moze oznaczac wzrost progesteronu?
Robiłaś test ciążowy 7 dni po owu? [emoji87][emoji87][emoji87]
 
Chyba za bardzo chce [emoji14]
Wiem, ze to glupota i ze to za wcześnie
Ale z drugiej strony mam takie dziwne objawy jak jeszcze nigdy np. od paru dni pobolewa mnie podbrzusze a od piatku jestem nie do wytrzymania ze swoimi humorami, bo raz sie śmieje a zaraz pozniej mam ochote "zabic" meza sama nie wiem za co [emoji14] czy to moze oznaczac wzrost progesteronu?

Albo PMS-u [emoji2368] każdy cykl jest trochę inny, mnie czasem cycki bolą, a czasem nie, czasem jestem bardziej senna, a czasem nie. Rozdrażnienie może być wynikiem nie tylko hormonów [emoji2368] pomysł, zagnieżdżenie zwykle zachodzi 7-8 dpo, nie sądzisz ze to za wcześnie na jakiekolwiek objawy?
 
Zobaczymy jak za tydzien zrobie test, narazie sie nie zniechecam i dalej mam nadzieję :)
Albo PMS-u [emoji2368] każdy cykl jest trochę inny, mnie czasem cycki bolą, a czasem nie, czasem jestem bardziej senna, a czasem nie. Rozdrażnienie może być wynikiem nie tylko hormonów [emoji2368] pomysł, zagnieżdżenie zwykle zachodzi 7-8 dpo, nie sądzisz ze to za wcześnie na jakiekolwiek objawy?
 
Chyba za bardzo chce [emoji14]
Wiem, ze to glupota i ze to za wcześnie
Ale z drugiej strony mam takie dziwne objawy jak jeszcze nigdy np. od paru dni pobolewa mnie podbrzusze a od piatku jestem nie do wytrzymania ze swoimi humorami, bo raz sie śmieje a zaraz pozniej mam ochote "zabic" meza sama nie wiem za co [emoji14] czy to moze oznaczac wzrost progesteronu?
A myślisz, że inne nie chcą tu bardzo? Wiesz, że implantacja jest między 6 a 12 dniem? Pod warunkiem, że doszło do zapłodnienia 💁‍♀️ kolejna sprawa to objawy jakie masz... Są za wcześnie. To nie są objawy ciążowe. Każda z nas tu na forum może Ci opisać masę objawów jakie miała przed @ i było to zwykle PMS. I zapewniam Cię, że objawy ciąży nie występują 7 dni po owulacji 🤦‍♀️ przepraszam, że studzę Twoje zapędy, ale nie lubię owijać w bawełnę. Życzę Ci żebyś jak najszybciej zaszła, za nim zbombardujesz nas masą objawów przed @😉🤪
 
Zobaczymy jak za tydzien zrobie test, narazie sie nie zniechecam i dalej mam nadzieję :)

Ale mi nie chodzi absolutnie o zniechęcanie Cię [emoji3526] sama tez przecież się staram zajść w ciąże i wcale nie chce tego mniej niż Ty. Po prostu moim zdaniem (podkreślam, MOIM) nie warto szukać dolegliwości tak szybko, tak samo jak nie warto robić testów za szybko [emoji2368] jak ma być kreska to będzie, a doszukiwanie się zbyt wcześnie cienia cienia cienia, przerabianie zdjęć, obróbka, demontaże, byleby COŚ wyszło - bo i takie akcje się tu zdarzają - moim zdaniem zupełnie bez sensu [emoji2368]
 
reklama
Do góry