reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Rozmawialiśmy z M na ten temat i dajemy sobie czas do końca roku. Jeśli nic nie wyjdzie to wybieramy się na dokładniejsze badania i rozważamy zmianę ginekologa... on jest silniejszy.
Nauczyłam się tutaj że póki nie ma @ to jest jeszcze szansa więc może te bóle u Ciebie to wcale nie @ czego bardzo Ci życzę! Dzisiaj rano w toalecie miałam kryzys jak zobaczyłam @ i nawet w pewnym momencie pomyślałam że może to znak i powinniśmy przestać się starać.
Wiem głupie... chwilowy kryzys.




No to idzie równo, z tym ze my nie robilsmy przerwy a moze powinnismy? [emoji848] trzymam za Was kciuki mocno! Jak byłam nastolatką wydawało mi się że to takie łatwe i proste zajść w ciążę [emoji1787] naiwna ja...
Czy ty tez tak masz ze chcialabys zeby 1dc zamienil sie od razu na dni plodne?
Robiłam test rano i mam wszystkie objawy na @. Też mi się wydawało, że facet włoży wyjmie i już ciąża. Używaliśmy na studiach tabletek i gumek 🤣🤣 o naiwna ja. Ja jak do końca roku nie zajdę od razu robię drożność. Moim zdaniem nie ma na co czekać.
I też nie lubię czekać na owu, ale potem nie lubię też na małpę, więc wychodzi, że tylko kilka dni w cyklu jest moich ulubionych 😄
 
reklama
I jeżeli brak innych objawów to winien być negatywa. Te osoby co znam i maja potwierdzony bo z kontaktu to albo tracili węch albo smak albo to i to. Dwoje nie miało siły wstać czy nawet ręki podnieść i okropny kaszel z mega bóle plecow
Nie konieczne 🤷‍♀️ moja siostra ma covida i przechodzi go w wersji light. Podwyższona temp, lekkie bóle w płucach, i ogólna niemoc 🤷‍♀️ węch i smak ma💁‍♀️ nie u każdego występuje jego brak...
 
I jeżeli brak innych objawów to winien być negatywa. Te osoby co znam i maja potwierdzony bo z kontaktu to albo tracili węch albo smak albo to i to. Dwoje nie miało siły wstać czy nawet ręki podnieść i okropny kaszel z mega bóle plecow
Ja nic. Kontaktu tez nie miałam 😂 syn mial. Ale on w ostatniej ławce w klasie siedział. I za wczesnie bym to ja miała wynik pozytywny 🤷‍♀️
 
A ile było sytuacji gdzie @ się spóźnial i człowiek panikowal [emoji1787] o naiwne my. Teraz bym oddała wszystko za spozniajacy się @ (Ale nie przez przesunięta owulacje). Masz rację że nie ma na co czekać. Lata lecą niestety :/ chociaż gin cały czas powtarza że jeszcze jestem młoda... z każdym cyklem czuje się rok starsza.
Wychodzi na to że obie najbardziej lubimy ten czas z [emoji173][emoji173][emoji173]

Robiłam test rano i mam wszystkie objawy na @. Też mi się wydawało, że facet włoży wyjmie i już ciąża. Używaliśmy na studiach tabletek i gumek [emoji1787][emoji1787] o naiwna ja. Ja jak do końca roku nie zajdę od razu robię drożność. Moim zdaniem nie ma na co czekać.
I też nie lubię czekać na owu, ale potem nie lubię też na małpę, więc wychodzi, że tylko kilka dni w cyklu jest moich ulubionych [emoji1]
 
Jak już ma przychodzić to chociaż o czasie żeby na nowo się starać prawda? [emoji6]
U mnie małpa w niedzielę powinna być[emoji846]
Nadzieja umiera ostatnia [emoji26] jak długie masz cykle? Pewnie będziemy się denerwować za miesiąc w podobnym czasie :)
Ja też dziś 1 dc, a jeszcze rano z cieniem nadziei robiłam test..
 
reklama
Jak już ma przychodzić to chociaż o czasie żeby na nowo się starać prawda? [emoji6]
Nadzieja umiera ostatnia [emoji26] jak długie masz cykle? Pewnie będziemy się denerwować za miesiąc w podobnym czasie :)
28 dni. Ten ból jest tak specyficzny, że nie do pomylenia 🤣🤣 zastanawiam się nawet czy wcześniej nie przyjdzie  No dzieli nas 2 dni🙂🙂
 
Do góry