reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tak chodzi o sam fakt braku wyboru. Ja w ciąży byłam, straciłam ale gdybym dalej się dowiedziała, że dziecko jest chore to wiem jaka decyzję bym podjęła. Chodzi o moc podejmowania decyzji samemu. Ja też nie przerywam starań, ale różnie bywa trzeba się liczyć z tym, że są dzieci i zdrowe i chore i po to żyjemy niby w wolnym kraju żeby wybierać a nie za granicę uciekać. Chory system.
Zgadzam się z tym. Przecież nikt nikogo do aborcji nie zmusza. Gdzie w tym wszystkim wolność człowieka!!!
 
Tez jestem wstrzasnieta ta ustawa :/ nikt nikogo do aborcji nie zmusza a chodzi przecież o wybór. Każda z nas ma sumienie... edukować a nie zakazywać, ciemnogród się robi :( widze, ze większość z was się melduje w 1dc a ja czekam jak na szpilkach na mój okres :( już 7 dni od odstawienia duphastonu a okresu nie ma (ciąży tez nie)... ile dni zwykle czekacie na @ po dupku? Powiedzcie bo się zamartwiam :/
Podobno do dwóch tygodni okres powinien sie pojawić.
A który dzien cyklu ?
 
Tez jestem wstrzasnieta ta ustawa :/ nikt nikogo do aborcji nie zmusza a chodzi przecież o wybór. Każda z nas ma sumienie... edukować a nie zakazywać, ciemnogród się robi :( widze, ze większość z was się melduje w 1dc a ja czekam jak na szpilkach na mój okres :( już 7 dni od odstawienia duphastonu a okresu nie ma (ciąży tez nie)... ile dni zwykle czekacie na @ po dupku? Powiedzcie bo się zamartwiam :/
Ja czekając na miesiączkę po dupku czekałam 5 dni.
 
Ja czekając na miesiączkę po dupku czekałam 5 dni.
Ja poprzednio jak brałam to dostałam od razu dzień po odstawieniu a teraz takie numery :(
Nawet już nie liczę który to dc bo byłam na gonadotropinach ale mimo tego bezowulacyjny. Wszystko się przez Femare rozregulowało bo w ogóle na nią nie zareagowałam :( ale następny cykl mam już ustawione leki i chciałabym zacząć a tu @ brak :/ pozostaje mi czekać... jak za tydzień nie będzie to idę do gina.
 
Aborcja w ramach naszej refundacji ... Hmmm ... A nie wprowadzili przypadkiem przepisów, że jak wykryją, że ktoś dokonał zabiegu to będzie miał odpowiedzialność karna ? Bo mieli taki zamysł w swoim czasie. Więc wtedy raczej prywatnie kobiety będą wyjeżdżać za granicę.
 
Aborcja w ramach naszej refundacji ... Hmmm ... A nie wprowadzili przypadkiem przepisów, że jak wykryją, że ktoś dokonał zabiegu to będzie miał odpowiedzialność karna ? Bo mieli taki zamysł w swoim czasie. Więc wtedy raczej prywatnie kobiety będą wyjeżdżać za granicę.

No serio? Przecież jak ktoś mieszka za granicą to może w danym kraju wykonać to czemu mieliby za to karać? Obowiązuje prawo w danym kraju..
Przecież teraz też kobiety dokonują abrocji za granica czasami. Znam takie przypadki.
 
Aborcja w ramach naszej refundacji ... Hmmm ... A nie wprowadzili przypadkiem przepisów, że jak wykryją, że ktoś dokonał zabiegu to będzie miał odpowiedzialność karna ? Bo mieli taki zamysł w swoim czasie. Więc wtedy raczej prywatnie kobiety będą wyjeżdżać za granicę.
Oczywiście, jak taki przepis zostanie wprowadzony to aborcja tylko prywatnie. Póki co nie ma takiego przepisu. Zresztą będzie to chory przepis, bo jak kobieta poroni to będzie automatycznie oskarżana, że zrobiła to specjalnie 😱
 
reklama
Ja czekając na miesiączkę po dupku czekałam 5 dni.
Szkoda że nie wiedziałam, że po dupku jest okres dopiero po dostawieniu. I to po tylu dniach. Kurczaki. Cały cykl mi się wydłuży. I owu już nie będzie w niedzielę tylko pewnie w środę. I będę widzieć się wtedy z mężem o 21[emoji24][emoji24] cały tydzień przed owu i po owu tak będzie. I wizytę u gina też będę musiała przełożyć. Nie pasuje mi to bardzo. Od kilku lat mam tak regularne cykle, że owu zawsze w weekend. Fajnie było.
 
Do góry