reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny odebrałam wynik bety 3297,9
Bylam na usg ale było widać tylko pęcherzyk... Przytulanko było 30 września
Czy przy takiej becie będzie tylko pęcherzyk czy powinien być już zarodek?
Mi się wydaje że przy 5000 jest zarodek [emoji854] jaką wielkość miałaś pęcherzyka masz gdzieś zdjęcie ?
 
Ja też miałam w pierwszej ciąży plamienie właśnie kawa z mlekiem, dostałam luteine i po tym ustalo. W ciąży poronionej miałam od razu plamienie z krwią, także spokojnie poczekaj do jutrzejszej wizyty, lekarz Cię zbada i wtedy wszystko będzie jasne, trzymam kciuki za Ciebie:*
Tym razem bez wątpliwości. Dało mi to nadzieję że beta rośnie i spokojniej do jutra będę czekać na wizytę. Oczywiście dam znać po wizycie co i jak. Cieszę się że was tu mam. [emoji3590]
 
Mi się wydaje że przy 5000 jest zarodek [emoji854] jaką wielkość miałaś pęcherzyka masz gdzieś zdjęcie ?
Szczerze to już z tego wszystkiego nie wiem... Mam właśnie taki 4/5tydzien
Nie będę już robić bety bo według kalkulatora przyrasta dobrze
Ostatni okres miałam 30 sierpnia, ale tego nie biorę pod uwagę bo mam mocno nieregularne cykle i według obserwacji owulacje miałam koło 29 września dopiero i tak by się zgadzało z usg. To słowa lekarza, no ale wiadomo człowiek myśli różne rzeczy.
 
reklama
Szczerze to już z tego wszystkiego nie wiem... Mam właśnie taki 4/5tydzien
Nie będę już robić bety bo według kalkulatora przyrasta dobrze
Ostatni okres miałam 30 sierpnia, ale tego nie biorę pod uwagę bo mam mocno nieregularne cykle i według obserwacji owulacje miałam koło 29 września dopiero i tak by się zgadzało z usg. To słowa lekarza, no ale wiadomo człowiek myśli różne rzeczy.
To nie myśl bo nie ma co a stres nie jest ci teraz potrzebny bo nie działa korzystanie na fasolkę. Więc wdech i wydech i za tydzień czy dwa będzie już ok.
 
Do góry