reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Na początek chciałam się z Wami przywitać. Jestem Ola mam 29 lat i jestem mamą 11 letniego Rysia. Długo czekałam aby móc zdecydować się o starania o drugie dziecko. Na szczęście ten czas nadszedł i wszystko już w rękach Boga. Niestety mam problem na dzień dobry: nie miesiączkuję przez leki, które przyjmowałam. Za kilka dni mam wizytę u ginekologa mam nadzieję, że coś zaradzi, a póki co próbuje domowych sposobów. Piję herbatkę z kwiatu czarnej malwy i dziurawca, stosuje ciepłe okłady. Mam nadzieję, że wkrótce ureguluje cykl i będę mogła zacząć starania o młodsze rodzeństwo dla synka. :) Czy któraś z Was miała podobne problemy z okresem?
 
Na początek chciałam się z Wami przywitać. Jestem Ola mam 29 lat i jestem mamą 11 letniego Rysia. Długo czekałam aby móc zdecydować się o starania o drugie dziecko. Na szczęście ten czas nadszedł i wszystko już w rękach Boga. Niestety mam problem na dzień dobry: nie miesiączkuję przez leki, które przyjmowałam. Za kilka dni mam wizytę u ginekologa mam nadzieję, że coś zaradzi, a póki co próbuje domowych sposobów. Piję herbatkę z kwiatu czarnej malwy i dziurawca, stosuje ciepłe okłady. Mam nadzieję, że wkrótce ureguluje cykl i będę mogła zacząć starania o młodsze rodzeństwo dla synka. :) Czy któraś z Was miała podobne problemy z okresem?
Witaj [emoji2320]

Ale nie miałaś okresu przez leki? Odstawiłas leki czy bierzesz dalej?
 
QUOTE="Silence85, post: 20236317, member: 199435"]
Ja właśnie zaczęłam plamic. Więc nic z tego chyba nie będzie. 5 dzień spóźnienia @ plamienia maja kolor dziwny, coś jak cappuccino. Dziś już nikt mnie nie przyjmie. Jutro rano mam wizyte😢😭
[/QUOTE]
Nie martw się odrazu ja w tamtym tygodniu miałam taką samą sytuacje z tym że u mnie zaczęło się od skrzepu krwi pozniej dzień przerwy i plamienie polecialam odrazu do gina kazał bete zrobić i odpoczywać po 48h powtórzyć i jak bedzie przyrost to przyjść do niego spowrotem, byłam w poniedziałek wypisał leki i od wczoraj zero plamienia, a plamiłam od czwartku do wczoraj. Także myśl pozytywnie musi być dobrze. Oczywiście do lekarza idź 😘
 
Witam się w 28 dc 🤗 Temperatura 37,2.
Jutro 2 termin @ Miałyście zrobić wysyp dwóch kresek, więc czekam 😄

@Silence85 takie plamienie jest częste i zwykle niegroźne. Gorsze są różowe, źle wróżą. Życzę wytrwałości i wiary, żeby jutro było tylko po Twojej myśli, czyli dobrze!
 
Zakup sobie dodatkowo ovarin... Mi pomógł wyrównać hormony i zaczęłam tracić na wadze 😊😊 to ziołowe tabletki więc dodatkowo można brać 😉 a na IO dobry jest też berberys 😊 można kupić kapsułki z berberysem, to też ziołowe 😉

Bardzo dziękuję za podpowiedz,co prawda mieszkam w Niemczech ale zaraz poczytam o tych tabletkach i postaram się zamowic, berberys mam na ogrodku jako krzew,nie wiedziałam że sprawdza się tez w innych rolach poza ozdobną 🤣
 
reklama
QUOTE="Silence85, post: 20236317, member: 199435"]
Ja właśnie zaczęłam plamic. Więc nic z tego chyba nie będzie. 5 dzień spóźnienia @ plamienia maja kolor dziwny, coś jak cappuccino. Dziś już nikt mnie nie przyjmie. Jutro rano mam wizyte😢😭
Nie martw się odrazu ja w tamtym tygodniu miałam taką samą sytuacje z tym że u mnie zaczęło się od skrzepu krwi pozniej dzień przerwy i plamienie polecialam odrazu do gina kazał bete zrobić i odpoczywać po 48h powtórzyć i jak bedzie przyrost to przyjść do niego spowrotem, byłam w poniedziałek wypisał leki i od wczoraj zero plamienia, a plamiłam od czwartku do wczoraj. Także myśl pozytywnie musi być dobrze. Oczywiście do lekarza idź 😘
[/QUOTE]
Myślę pozytywnie, ale gdzieś z tyłu głowy wątpliwość. Co prawda tego śluzu nie ma jakoś dużo. Może faktycznie progesteron mam za niski. Mogłam też to sprawdzić. No nic jutro już wszystko będzie wiadomo.
 
Do góry