reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
robiłaś testy w każdy dzień czy od któregoś dnia cyklu? udało się zajść w ciąże w pierwszym cyklu z testami?
Mam cykle 27 dni, robiłam od 9 do 16. To mój drugi cykl z testami, w poprzednim chyba była biochemiczna, ale nie jestem pewna, bo nie robiłam bety, ale były blade kreski na teście ciążowym, potem plamienie i spóźniony okres.. a teraz zobaczymy, będę testować w przyszłym tygodniu.
 
Spokojnie plamienia na początku ciąży się zdarzają szczególnie jeśli to kawa z mlekiem większe obawy są jeśli pojawi się żywa krew. Połóż sie odpocznij a jutro idź spokojnie do lekarza. Napewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki[emoji110][emoji256][emoji3590]
To właśnie nie jest brązowe. Mysle że jakaś infekcja. Idę się położyć.
 
Mam cykle 27 dni, robiłam od 9 do 16. To mój drugi cykl z testami, w poprzednim chyba była biochemiczna, ale nie jestem pewna, bo nie robiłam bety, ale były blade kreski na teście ciążowym, potem plamienie i spóźniony okres.. a teraz zobaczymy, będę testować w przyszłym tygodniu.
Poza tym musisz pamiętać, że pozytywny test owu nie potwierdza owulacji, to jedynie można stwierdzić na podstawie monitoringu cyklu.
 
Spokojnie plamienia na początku ciąży się zdarzają szczególnie jeśli to kawa z mlekiem większe obawy są jeśli pojawi się żywa krew. Połóż sie odpocznij a jutro idź spokojnie do lekarza. Napewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki[emoji110][emoji256][emoji3590]

To właśnie nie jest brązowe. Mysle że jakaś infekcja. Idę się położyć.
Ja też miałam takie plamienia na początku pierwszej ciąży, takie jak kawa z mlekiem. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Głowa do góry. I przede wszystkim odpocznij. Myśl pozytywnie 😊😉
 
reklama
Taki dziś melancholijny dzień więc stwierdziłam że się podzielę z wami 😔 przerasta mnie to. Pierw starasz się aby zajść w ciążę tutaj już dużo stresu nerwów płaczu 😭 jak zajdziesz w ciążę zaczyna się nowy kołowrotek czy jest serce czy wsztstko Oki czy dobrze się rozwija i milion przeciwności na drodze. Zaczynam panikować czy podolam szczególnie przy tym że jestem panikara I to nie mała analizuje wszystko miliony razy I zawsze się doszukam czegoś 😭😭😭❤ pomału zaczynam wątpić 😔 A tym bardziej że do testowania mam jest 8 dni 8 dni 😭jest[GROUP=][/GROUP]
Znam to, ja mam termin @ za 7 dni i swiruje strasznie... Oczywiście objawy to sobie wmawiam takie że głowa mała!! Nie wiem jak wytrzymam ten tydzień nie mówmy o kolejnych miesiącach bo Przeciez dopiero zaczęliśmy się starać. Czas stanął w miejscu od decyzji o dzidziusiu. Oboje z mężem bardzo się cieszymy na to wszystko i boję się że upadek na ziemię będzie bolesny.
 
Do góry