reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziwne jak mózg może działać na organizm fizycznie.. miałam chyba wszystkie objawy.. to jest aż trochę śmieszne dla mnie teraz [emoji23]
Dzięki i wzajemnie :) a Ty już długo się starasz?
Też miałam wszystkie objawy z wyczulonym węchem włącznie [emoji28] aż mi głupio jak sobie o tym pomyśle[emoji2358][emoji85]
3 dni temu zaczełam 4 cykl. Mam już 2 letniego synka i z nim poszło szybciej [emoji57]
 
reklama
Też miałam wszystkie objawy z wyczulonym węchem włącznie [emoji28] aż mi głupio jak sobie o tym pomyśle[emoji2358][emoji85]
3 dni temu zaczełam 4 cykl. Mam już 2 letniego synka i z nim poszło szybciej [emoji57]
Dokładnie mi tak samo, ale dobrze że otrzezwialysmy w porę 😂
Oby ostatni :D gratuluje synka mi też marzy się chłopak ale wiadomo z dziewczynki też będę się cieszyła tak samo, chociaż w rodzinie same dziewczyny się rodza ostatnio :)
 
Dokładnie mi tak samo, ale dobrze że otrzezwialysmy w porę [emoji23]
Oby ostatni :D gratuluje synka mi też marzy się chłopak ale wiadomo z dziewczynki też będę się cieszyła tak samo, chociaż w rodzinie same dziewczyny się rodza ostatnio :)
A dziekuje[emoji6] mi tam nie zależy na żadnej płci, oby móc mieć i by było zdrowe[emoji847][emoji1695]
 
Wiadomo, każdy podejmuje decyzje jak czuje. Ja jestem niecierpliwa, dlatego już wolę działać i wiedzieć że wszystko jest ok. Ale ja mam tylko.homorny zbadane, nic więcej. Dlatego działam. Ale rozumiem, że nie każdy jest taki jak ja i chce wszystko na spokojnie i po swojemu zrobić. :) Jakkolwiek aby do celu 😁
Ja I mój mąż należymy do tych mega niecierpliwych 😊 mam wrażenie że zbadane mamy wszystko 😋 żartuje oczywiście pewnie jest jeszcze dużo możliwości. Ale nawet Pani od pobierania krwi ostatnio się śmiała że mi się nudzi tak 3 razy w tygodniu na krew 😔 A to nie z nudów to z potrzeby z chęci zrozumienia bo jak to ja jestem zdrowa mąż zdrowy A tu przez rok nic echo. I wyszło niby śluz wrogi Ale jakoś tak do końca nie chce mi Się w to wierzyć 😔 ale podstawa do inseminacji była. Już jesteśmy po piątkowym pierwszym IUI 🤗 oby się udało 💪💪💪💪 w myśl cytatu " kto nie walczy ten nie nianczy " ❤❤❤❤✊✊✊✊✊ więc powodzonka 😘
 
Dziewczyny mam teraz okropne myśli. W piątek mam wizyte u ginekologa. Będzie to 5t1d ciąży. Podejrzewam że oprócz pęcherzyka nic więcej nie zobaczymy. Ale ciągle boję się, że przy następnej wizycie lekarz stwierdzi że to puste jajo. Nie mogę odgonić od siebie tej myśli 😔
 
reklama
Hej wszystkim :) Zachęcona przez jedną z Was chętnie dołączę do Was dziewczyny i poznam Was bliżej [emoji16][emoji16]Jeżeli chodzi o mnie to staram się z mężem od kilku miesięcy, ale dopiero drugi miesiąc bardziej serio, w tym miesiącu zaczelam używać testów owulacyjnych i wg nich to wczoraj miałam pozytywny test, przytulanko było. Dodam że staramy się o pierwszą dzidzię i w tym miesiącu podchodzę na luzie bo w poprzednim za bardzo się nakręciłam i wydluzylam sobie cykl niestety.. ale już nie popełnię tego błędu, że doszukuje się objawów itp, pewnie wiecie co mam na myśli :)

No cześć, fajnie, ze zajrzałaś [emoji4] my jesteśmy w podobnej sytuacji, jakiś 3cs i również staramy się o pierwsze dziecko [emoji4] mam nadzieje, ze długo tu nie zagościsz i szybko polecisz na któreś mamuśki [emoji3526][emoji3526] jeśli będziesz potrzebowała dostać [emoji375]w głowę na opamiętanie się to są tu odpowiednie osoby do tego [emoji16][emoji16] masz 28 dniowe cykle?
 
Do góry