reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No niestety in vitro jest mega drogie, inseminacja mniej, tzn sam zabieg to pikuś ale badania wszystkie kosztują... :(


Dokładnie, czasami samo badanie już je może udrożnić i to pomaga :)


Ja bym już dawno poszła do kliniki na badania w celu inseminacji najpierw a później ewentualnie in vitro skoro naturalnie nie idzie.

A u mnie dziewczyny masakra jakaś... Tylko dwa dni miałam miesiączkę 🙄🙄🙄 dobrze, że w czwartek będę na wizycie w klinice to wtedy się wypytam o wszystko i mam nadzieję że się dowiem więcej.
Biorąc pod uwagę 3 różnych lekarzy, badania itd itp i wyniki w normie moje i M, to też nie chce za szybko iść na ostateczne rzeczy. Gdyby było coś nie tak to pewnie bym poszła odrazu. Póki co moja Gin mnie nawet wyzywa jak chce coś więcej niż ona mi zaleca 🤷‍♀️ więc daje sobie trochę czasu i tyle. Nie da się prosto powiedzieć jak to jest i dlaczego takie decyzję podejmuje. Nie życzę nikomu żeby musiał takie decyzję podjąć kiedyś w życiu 🤷‍♀️
 
reklama
Biorąc pod uwagę 3 różnych lekarzy, badania itd itp i wyniki w normie moje i M, to też nie chce za szybko iść na ostateczne rzeczy. Gdyby było coś nie tak to pewnie bym poszła odrazu. Póki co moja Gin mnie nawet wyzywa jak chce coś więcej niż ona mi zaleca 🤷‍♀️ więc daje sobie trochę czasu i tyle. Nie da się prosto powiedzieć jak to jest i dlaczego takie decyzję podejmuje. Nie życzę nikomu żeby musiał takie decyzję podjąć kiedyś w życiu 🤷‍♀️
Wiadomo, każdy podejmuje decyzje jak czuje. Ja jestem niecierpliwa, dlatego już wolę działać i wiedzieć że wszystko jest ok. Ale ja mam tylko.homorny zbadane, nic więcej. Dlatego działam. Ale rozumiem, że nie każdy jest taki jak ja i chce wszystko na spokojnie i po swojemu zrobić. :) Jakkolwiek aby do celu 😁
 
Hej wszystkim :) Zachęcona przez jedną z Was chętnie dołączę do Was dziewczyny i poznam Was bliżej 😁😁Jeżeli chodzi o mnie to staram się z mężem od kilku miesięcy, ale dopiero drugi miesiąc bardziej serio, w tym miesiącu zaczelam używać testów owulacyjnych i wg nich to wczoraj miałam pozytywny test, przytulanko było. Dodam że staramy się o pierwszą dzidzię i w tym miesiącu podchodzę na luzie bo w poprzednim za bardzo się nakręciłam i wydluzylam sobie cykl niestety.. ale już nie popełnię tego błędu, że doszukuje się objawów itp, pewnie wiecie co mam na myśli :)
 
Hej wszystkim :) Zachęcona przez jedną z Was chętnie dołączę do Was dziewczyny i poznam Was bliżej [emoji16][emoji16]Jeżeli chodzi o mnie to staram się z mężem od kilku miesięcy, ale dopiero drugi miesiąc bardziej serio, w tym miesiącu zaczelam używać testów owulacyjnych i wg nich to wczoraj miałam pozytywny test, przytulanko było. Dodam że staramy się o pierwszą dzidzię i w tym miesiącu podchodzę na luzie bo w poprzednim za bardzo się nakręciłam i wydluzylam sobie cykl niestety.. ale już nie popełnię tego błędu, że doszukuje się objawów itp, pewnie wiecie co mam na myśli :)
Hejka, oj tak doskonale wiem co masz na myśli. Ostatnio zrobiłam sobie to samo[emoji28] oby szybko się wam udało, powodzenia [emoji1695]
 
Hejka, oj tak doskonale wiem co masz na myśli. Ostatnio zrobiłam sobie to samo[emoji28] oby szybko się wam udało, powodzenia [emoji1695]
Dziwne jak mózg może działać na organizm fizycznie.. miałam chyba wszystkie objawy.. to jest aż trochę śmieszne dla mnie teraz 😂
Dzięki i wzajemnie :) a Ty już długo się starasz?
 
reklama
Wiadomo, każdy podejmuje decyzje jak czuje. Ja jestem niecierpliwa, dlatego już wolę działać i wiedzieć że wszystko jest ok. Ale ja mam tylko.homorny zbadane, nic więcej. Dlatego działam. Ale rozumiem, że nie każdy jest taki jak ja i chce wszystko na spokojnie i po swojemu zrobić. :) Jakkolwiek aby do celu 😁
To tak jak ja, jak sobie coś zaplanuje to dążę do celu aż go osiągnę- nie jestes czasem koziorozcem bo niby oni tacy są?
 
Do góry