reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@młoda1994 melduję się po dzisiejszej wizycie[emoji16] Endo mam ładne 9mm w czwartek drugi podgląd i w przyszły wtorek prawdopodobnie będę mieć KRIOTRANSFER[emoji2958] boje się ale wierzę że będzie dobrze[emoji3590] proszę trzymaj za mnie i mojego kropka kciuki[emoji110][emoji256]
Kciuki za szczęśliwe zakończenie.👌
 
reklama
Ja nie byłam na becie, zrobiłam tylko test, ale teraz @ się rozkręca
Tak mi przykro. Ja wysiadlam przy 10 cyklu. Zmieniłam pracę, bo w tamtej mnie zdenerwowali więc wyszłam po 4 godzinach z pracy i powiedziałam że mogą mi dać dyscyplinarke. I powiedziałam sobie, że odpuszczam. Zmiana pracy, niepewność co do umowy itp to nie czas. No i pyk. 11cykl i się udało (choć ja dopóki serduszka nie zobaczę to nie uwierzę) z całego serca tobie życzę i wam wszystkim dwóch pięknych kresek na tescie ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry