reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No to super, najważniejsze, że tobie to odpowiada ;) dla mnie już balety też odpadają, nawet nie potrafię się już bawić w takich miejscach :p
Mnie to jakoś nie kręciło i nadal nie kręci. Gdybym po słuchała rodziców że jestem za młoda na tak poważny związek z mężczyzn a o 12 lat starszym to bym dzisiaj męża nie miała. A tak jestem szczęśliwa mimo że czasami doprowadza mnie do szału i mam ochotę go wyrzucić przez okno[emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Dziewczyny u mnie @ w czwartek mam nadzieję nie będzie ,ale mam pytanie przedwczoraj i wczoraj trochę a dziś trochę więcej na wkładce widac takiego śluzu koloru beżowego , taka kawa z mlekiem i uczucie wilgoci ... Żadnych dodatkowych objawów ... Infekcja? Śluz jak śluz czasem mam przed okresem trochę ale taka kawa z mlekiem...? Dziwny kolor ...?
Być może plamienie przed @ raz w życiu tak miałam.. Dawno temu, i po dwóch dniach przyszła @ ale może u Ciebie zwiastuje to ciąże ☺️☺️trzymam kciuki żeby nie przyszła!!!
 
Być może plamienie przed @ raz w życiu tak miałam.. Dawno temu, i po dwóch dniach przyszła @ ale może u Ciebie zwiastuje to ciąże ☺️☺️trzymam kciuki żeby nie przyszła!!!
☺️☺️❣️ Dzięki:p oby nie jakieś coś bo w poprzednim tygodniu dobry tydzień kłuły mnie jajniki i w pochwie . Mam nadzieję że to na ciążę ,oczywiście ,ale jakoś intuicja mi podpowiada że to nie to... No nic czekamy jeszcze 2 dni i jeśli w czwartek nie będzie okresu robię testa :D
 
☺️☺️❣️ Dzięki:p oby nie jakieś coś bo w poprzednim tygodniu dobry tydzień kłuły mnie jajniki i w pochwie . Mam nadzieję że to na ciążę ,oczywiście ,ale jakoś intuicja mi podpowiada że to nie to... No nic czekamy jeszcze 2 dni i jeśli w czwartek nie będzie okresu robię testa :D
Życzę, żeby to nie był początek okresu 🤷‍♀️ ja czasami tak zaczynam🤷‍♀️ i prawda, że przy większej obserwacji siebie i staraniu się, znalazłam każdą możliwą anomalie 😂 dlatego zawsze powtarzam, że głowa to 20% sukcesu 😏
 
Życzę, żeby to nie był początek okresu 🤷‍♀️ ja czasami tak zaczynam🤷‍♀️ i prawda, że przy większej obserwacji siebie i staraniu się, znalazłam każdą możliwą anomalie 😂 dlatego zawsze powtarzam, że głowa to 20% sukcesu 😏
Odciąć mi głowę 😋😋😋😋 ale naprawdę też to zauważyłam,pewnie to kwestia wnikliwej obserwacji ....może kiedyś wkładka do kosza a nie pod lupę 😅😅😅
 
reklama
Powoli tak, rozkleiłam się...wypłakałam się mężowi na ramieniu, wiem że to dopiero był 3 cykl, ale każdy nieudany boli...
Zajdziesz w ciążę za nim się obejrzysz ❤️ ja wiem jakie to ciężkie, szczególnie jak widzisz u siebie objawy, później czytasz w sieci, i jeszcze więcej ich widać... Czekasz do dnia @, mając przekonanie, że nie nadejdzie, że to ten cykl... A później nie moc i bezsilność 🤷‍♀️ oj znam to aż za dobrze 😌
 
Do góry