reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
My też z mężem 11.10 mieliśmy 10 lat razem a 20.11 będzie 3.5roku po ślubie. Ja miałam skończone 16 lat a m 28[emoji3059][emoji3059]
A jak twoi rodzice na to zareagowali, że tyle lat starszy wtedy chłopak ? Ja jak miałam naście lat to nie w głowie mi miłości były :p wolność, balety, imprezy, domowki :p A pierwszym moim facetem ( pod każdym względem xD) był mój obecny mąż :p miałam wtedy 21 lat 6 lat razem i rok po ślubie
 
Dziewczyny u mnie @ w czwartek mam nadzieję nie będzie ,ale mam pytanie przedwczoraj i wczoraj trochę a dziś trochę więcej na wkładce widac takiego śluzu koloru beżowego , taka kawa z mlekiem i uczucie wilgoci ... Żadnych dodatkowych objawów ... Infekcja? Śluz jak śluz czasem mam przed okresem trochę ale taka kawa z mlekiem...? Dziwny kolor ...?
 
A jak twoi rodzice na to zareagowali, że tyle lat starszy wtedy chłopak ? Ja jak miałam naście lat to nie w głowie mi miłości były [emoji14] wolność, balety, imprezy, domowki [emoji14] A pierwszym moim facetem ( pod każdym względem xD) był mój obecny mąż [emoji14] miałam wtedy 21 lat 6 lat razem i rok po ślubie
Na początku kręcili nosem ale powiedziałam że to moja sprawa i moje życie. Między moimi rodzicami też jest różnica wieku troszkę mniejszą bo 8.5roku. Powiedziałam że nikt za mnie życia nie przeżyje i nie życzę sobie żeby się wtrącali. Do moim 18 urodzin truli coś tam ale później się spakowałam w jedną torbę i wyprowadziłam. To było w 2013 roku dokładnie 9.05 o godzinie 15[emoji1787]
Ja mam teraz 26 lat a byłam na jednej dyskotece bo koleżanka z praktyk mnie namówiła inaczej bym nie poszła. Jestem osobą która by siedziała w domu ewentualnie domówki imprezy. Nie w głowie mi szaleństwo imprezy zabawy alko itd., itp...
 
Na początku kręcili nosem ale powiedziałam że to moja sprawa i moje życie. Między moimi rodzicami też jest różnica wieku troszkę mniejszą bo 8.5roku. Powiedziałam że nikt za mnie życia nie przeżyje i nie życzę sobie żeby się wtrącali. Do moim 18 urodzin truli coś tam ale później się spakowałam w jedną torbę i wyprowadziłam. To było w 2013 roku dokładnie 9.05 o godzinie 15[emoji1787]
Ja mam teraz 26 lat a byłam na jednej dyskotece bo koleżanka z praktyk mnie namówiła inaczej bym nie poszła. Jestem osobą która by siedziała w domu ewentualnie domówki imprezy. Nie w głowie mi szaleństwo imprezy zabawy alko itd., itp...
No to super, najważniejsze, że tobie to odpowiada ;) dla mnie już balety też odpadają, nawet nie potrafię się już bawić w takich miejscach :p
 
reklama
Być może jest to plamienie przed miesiączką
No właśnie nie wiem, jak takie plamienie wygląda ,bo nigdy nie miałam . Jak dzień okresu to faktycznie zaczyna się skąpo ,ale rozkręca w kilka godzin i w tym czasie kiedy się rozkręca te jakby plamienie jest zupełnie inne widać że to powiedzmy utleniona krew i jak nabiera tempa robi się żywa .... Wkurza mnie to że od momentu decyzji o ciąży w każdym cykli coś jest inaczej 😤😋 no nigdy nie widziałam takiego koloru śluzu nawet w poprzedniej ciąży 🤪
 
Do góry