reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Trzymam kciuki za pozytywy 😘

Ja miałam testować 27 ale wszystkie znaki wskazują że @ przyjdzie🙄
Ja też miałam testować 27, 28 ( tak wypada mi drugi termin @, pierwszy na 25) Ale chyba 23 lub 24 wykonam pierwszy test. Ja jak narazie nic kompletnie nie czuje i o dziwo nie mam jeszcze zachcianek przedokresowych 🤔 z czego mega się ciszę bo ogólnie nie jem słodkiego a tydzień przed @ wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :p
 
Ja też miałam testować 27, 28 ( tak wypada mi drugi termin @, pierwszy na 25) Ale chyba 23 lub 24 wykonam pierwszy test. Ja jak narazie nic kompletnie nie czuje i o dziwo nie mam jeszcze zachcianek przedokresowych 🤔 z czego mega się ciszę bo ogólnie nie jem słodkiego a tydzień przed @ wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :p

O matko mam to samo! 🙈
Tydzień przed okresem głód mi się po prostu nie kończy. Słodkie mogę żreć bezustannie....
 
Ja też miałam testować 27, 28 ( tak wypada mi drugi termin @, pierwszy na 25) Ale chyba 23 lub 24 wykonam pierwszy test. Ja jak narazie nic kompletnie nie czuje i o dziwo nie mam jeszcze zachcianek przedokresowych 🤔 z czego mega się ciszę bo ogólnie nie jem słodkiego a tydzień przed @ wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :p
Skąd ja to znam 😁
 
Dziewczyny czekam na testy, te co mają dzisiaj testować i na wyniki bety ;) A tymczasem idę grabic liście, bo po ostatnich wiatrach mam prawie dywan z liscy tyle nawialo na podwórko 🙄
 
reklama
Laski gdzie te testy z II?[emoji847]
@Gryfin @ nie przyszła oby tak dalej[emoji873][emoji1695][emoji1695]
Już powoli nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu, akurat jak na złość dzisiaj mam wolne 😅🙈 a nie przypominam sobie, żeby kiedyś @ nie przyszła odrazu z rana w dzień wyznaczony przez aplikację 😱 i już mnie nic nie boli
 
Do góry