reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Załączniki

  • Screenshot_20201018-145905_Allegro.jpg
    Screenshot_20201018-145905_Allegro.jpg
    248,5 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Dla mnie jesteś ogromnym wsparciem i nigdy nic negatywnego od ciebie nie przeczytałam więc jeśli chodzi o moje zdanie to jesteś cudowna kobietka z ogromnym sercem do wspierania pomagania i życzliwa słowem[emoji3590]
Test wskazany po ok 12-14dpt ale te niecierpliwe to już robią od 8dpt ja taka odważna nie będę[emoji12] zrobię najwcześniej w 11dpt. No chyba że okres mnie wyprzedzi[emoji16]
Bardzo miło mi to słyszeć [emoji3590][emoji3590]

Ty też jesteś super kobietka. Zawsze mam od ciebie wsparcie nie zależnie co by się nie działo [emoji3059][emoji3059]

Te 11 dni będą bardzo długie oby szybko minęło. Będę się starać myślami odganiać od ciebie okres na 9 miesięcy.
 
Heh no racja, ja też poczekam sobie do jutra, bo w sumie bóle okresowe już mi przeszły 🤦‍♀️ i nie wiem czy to dobry znak czy może @ uderzy z nienacka w nocy 🙈😅
Trzymam kciuki żeby nie uderzyła 😁🤞 ja @ powinnam mieć dwa dni temu. Nadal nie uderzyła. Test rano robiłam (ostatni, więcej nie będę) i nadal blada kreska. Chyba się rozczarowałam bo liczyłam na mocniejsza. Nadzieja w jutrzejszej becie.
 
Dziękuję[emoji8]
Tak 11 dni to może być długi czas ale dam radę tyle dni już za mną więc 11 nie powinno zrobić różnicy[emoji2960]
Odganiaj odganiaj[emoji123]
Bardzo miło mi to słyszeć [emoji3590][emoji3590]

Ty też jesteś super kobietka. Zawsze mam od ciebie wsparcie nie zależnie co by się nie działo [emoji3059][emoji3059]

Te 11 dni będą bardzo długie oby szybko minęło. Będę się starać myślami odganiać od ciebie okres na 9 miesięcy.
 
Hej Wam! Tydzień po owulacji no i sexie plamilam troszeczke, jakby swędzenie doszlo ale tylko na jeden dzien. Nie mam ani grzybicy czy innej choroby. Ciekawe czy to zagnieżdżenie? W pierwszej ciazy w sumie podobnie było... Któraś miala podobnie?
 
reklama
Do góry