reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja używam zwykły elektryczny, zawsze pod język. Nawet sprawdzenie pod pachą później noc nie daje 🤷‍♀️ nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie dobowe wahania temp są o 0,3 stopnia
Mój zwykły ma tylko jedno miejsce po przecinku, więc jest bezużyteczny jeśli chodzi o monitorowanie cyklu, dlatego kupiłam femometer, jestem gadżeciarą, więc w to mi graj :D Tak jak pisałam, ja rano codziennie mierzę o tej samej porze w jamie ustnej.
 
reklama
Mój zwykły ma tylko jedno miejsce po przecinku, więc jest bezużyteczny jeśli chodzi o monitorowanie cyklu, dlatego kupiłam femometer, jestem gadżeciarą, więc w to mi graj :D Tak jak pisałam, ja rano codziennie mierzę o tej samej porze w jamie ustnej.
Dla mojej ginekolog jest bez różnicy czy termometr ma 2 miejsca czy 1 po przecinku. Mówi, że ważny jest wzrost o 0,2 cała reszta nie ma znaczenia dla niej 🤷‍♀️ no ale co lekarz to opinia 😏
 
To czekamy razem[emoji16] mam 5 zarodków i 5 prób więc któryś napewno zostanie że mna[emoji2958]
Kochana jak tylko się uda dawaj znać. Wiesz ze ci kibicuje od samego początku. Jesteś dzielna i podziwiam cię. Szacun dla ciebie za tyle lat walki. Będziesz świetna mama i napewno szczęśliwa.
 
Dam znać napewno. Do tej pory ci nie pisałam że nadal jakieś przeszkody bo po co zasmucac. I to że była punkcja i raz odwołali transfer później miał być na naturalnej owu która nie wystąpiła i znowu odwołali a teraz jestem wprowadzona w sztuczną menopauzę żeby się transfer odbył i oby wszystko było ok i do transferu doszło. Jutro mam wizytę zobaczymy co dalej[emoji846] ale jak już będę po to napisze odrazu i będziemy wspólnie oczekiwać na testowanie bo twoje wsparcie mi się bardzo przyda[emoji3590]
Kochana jak tylko się uda dawaj znać. Wiesz ze ci kibicuje od samego początku. Jesteś dzielna i podziwiam cię. Szacun dla ciebie za tyle lat walki. Będziesz świetna mama i napewno szczęśliwa.
 
Dam znać napewno. Do tej pory ci nie pisałam że nadal jakieś przeszkody bo po co zasmucac. I to że była punkcja i raz odwołali transfer później miał być na naturalnej owu która nie wystąpiła i znowu odwołali a teraz jestem wprowadzona w sztuczną menopauzę żeby się transfer odbył i oby wszystko było ok i do transferu doszło. Jutro mam wizytę zobaczymy co dalej[emoji846] ale jak już będę po to napisze odrazu i będziemy wspólnie oczekiwać na testowanie bo twoje wsparcie mi się bardzo przyda[emoji3590]
Mocno trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] kochana teraz się musi udać na 100% nie myślę w innych kategoriach.

Wiesz ja jestem znana z forum jako wredna zołza która nie potrafi wspierać tylko wszystko neguje krytykuje i agresywnie pisze swoje posty także twoje słowa są dla mnie ukojeniem mojego [emoji3590] jesteś w grupie nie wielu osób które uważają ze jestem "normalna" [emoji1787][emoji1787]

Ile czasu po transferze można robić test ciążowy? To jest na takiej samej zasadzie jak przy naturalnych staraniach?
 
reklama
Dla mnie jesteś ogromnym wsparciem i nigdy nic negatywnego od ciebie nie przeczytałam więc jeśli chodzi o moje zdanie to jesteś cudowna kobietka z ogromnym sercem do wspierania pomagania i życzliwa słowem[emoji3590]
Test wskazany po ok 12-14dpt ale te niecierpliwe to już robią od 8dpt ja taka odważna nie będę[emoji12] zrobię najwcześniej w 11dpt. No chyba że okres mnie wyprzedzi[emoji16]

Mocno trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] kochana teraz się musi udać na 100% nie myślę w innych kategoriach.

Wiesz ja jestem znana z forum jako wredna zołza która nie potrafi wspierać tylko wszystko neguje krytykuje i agresywnie pisze swoje posty także twoje słowa są dla mnie ukojeniem mojego [emoji3590] jesteś w grupie nie wielu osób które uważają ze jestem "normalna" [emoji1787][emoji1787]

Ile czasu po transferze można robić test ciążowy? To jest na takiej samej zasadzie jak przy naturalnych staraniach?
 
Do góry