reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja chyba zacznę czytać po napisaniu i poprawiać [emoji23] ważne, że mimo wszystko rozumiemy się [emoji28] może po kilku postach ale zawsze6[emoji23]
[emoji1787][emoji1787] Otóż to.

Jak do siebie piszemy to nie trzeba poprawiać gorzej jak do kogoś będziemy pisały to osoba będzie miała problem ze zrozumieniem.
 
reklama
Opowiadaj i doradzaj co zrobić żeby zobaczyć 2 kreski

Gratuluję
Ja to od Was wszystkiego sie dowiedziałam 😄
Na początku tego cyklu zaczelam brac wiesiołek, ovarin i wit C. Mąż brał fertilman plus i coś dziwnego o nazwie Maca.
Jeszcze dowiedzialam się że miałam zapalenie i dostalam globulki, ostatnią powinnam wziąć w owulacje wiec spisałam ten cykl na straty. Ostatniej jednak nie wzięłam, były boboseksy (jedyne w tym miesiącu) i się udało. Tylko mąż kazał mi dupsko do góry podnieść po wszystkim.
Wiec nie wiem czego to zasługa ale jestem przeszczęśliwa 🥰
 
Tyle, że pik temp musi być minimum o 0,2 🤷‍♀️ i to odrazu. Stopniowy wzrost, powolny oznacza problem ciałka żółtego 💁‍♀️
W takim razie skok z 36,53 do 36,70 w moim przypadku jest okay i znaczy, że owulacja była wczoraj w 15 dc, akurat ta aplikacja której korzystam do mierzenia temp. mówi, że owu była wczoraj właśnie. Mierzyłam też temp. wieczorem wczoraj zwykłym termometrem, pod pachą, i było 36,6 a ja generalnie nie mam takiej temp. zazwyczaj, tylko nieco niższą.
 
Ja to od Was wszystkiego sie dowiedziałam 😄
Na początku tego cyklu zaczelam brac wiesiołek, ovarin i wit C. Mąż brał fertilman plus i coś dziwnego o nazwie Maca.
Jeszcze dowiedzialam się że miałam zapalenie i dostalam globulki, ostatnią powinnam wziąć w owulacje wiec spisałam ten cykl na straty. Ostatniej jednak nie wzięłam, były boboseksy (jedyne w tym miesiącu) i się udało. Tylko mąż kazał mi dupsko do góry podnieść po wszystkim.
Wiec nie wiem czego to zasługa ale jestem przeszczęśliwa 🥰
Ja też w tym cyklu wiesiołek i zawsze pupa do góry po wszystkim, ale czytałam wnioski z eksperymentu na ten temat i wykazały, że to nie ma znaczenia, ale moim zdaniem nie zaszkodzi :)
 
Ja to od Was wszystkiego sie dowiedziałam [emoji1]
Na początku tego cyklu zaczelam brac wiesiołek, ovarin i wit C. Mąż brał fertilman plus i coś dziwnego o nazwie Maca.
Jeszcze dowiedzialam się że miałam zapalenie i dostalam globulki, ostatnią powinnam wziąć w owulacje wiec spisałam ten cykl na straty. Ostatniej jednak nie wzięłam, były boboseksy (jedyne w tym miesiącu) i się udało. Tylko mąż kazał mi dupsko do góry podnieść po wszystkim.
Wiec nie wiem czego to zasługa ale jestem przeszczęśliwa [emoji3059]

[mention]Sherlook [/mention] zobacz, jest szansa [emoji16]
 
Wiem, że my staraczki chwytamy się wszystkiego, żeby zajść w upragnioną ciążę, sama biorę suplementy, ale popatrzcie, jakie jest oficjalne stanowisko dot. suplementów w ciąży, warto podczas starań spojrzeć uważnie na swoją dietę przede wszystkim :) i z tego czerpać, co najlepsze dla płodu.
suplementy.jpg
 
Wiem, że my staraczki chwytamy się wszystkiego, żeby zajść w upragnioną ciążę, sama biorę suplementy, ale popatrzcie, jakie jest oficjalne stanowisko dot. suplementów w ciąży, warto podczas starań spojrzeć uważnie na swoją dietę przede wszystkim :) i z tego czerpać, co najlepsze dla płodu.Zobacz załącznik 1189773

Pan tabletka czy jak się ta strona nazywa tez ma bardzo fajny artykuł i analizę na ten temat [emoji4]
 
reklama
W takim razie skok z 36,53 do 36,70 w moim przypadku jest okay i znaczy, że owulacja była wczoraj w 15 dc, akurat ta aplikacja której korzystam do mierzenia temp. mówi, że owu była wczoraj właśnie. Mierzyłam też temp. wieczorem wczoraj zwykłym termometrem, pod pachą, i było 36,6 a ja generalnie nie mam takiej temp. zazwyczaj, tylko nieco niższą.
Mierzenie pod pachą nic nie daje. Do owu musi być śluzówka, dlatego mierzy się w pochwie albo pod językiem. Temperatura pod językiem zawsze jest wyższa niż ta pod pachą. Także temp pod pachą nic nie mówi 💁‍♀️,
 
Do góry