reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Czyli jeszcze raz twoim zdaniem jak test owu mam pozytywny 14dc to owu u mnie 13dc czy 15-16dc? [emoji848] Nie nadążam i już się w tym gubie[emoji1787]

Okres dostaje zawsze na 16dpo
Test pokazuje Ci owu, temp pokazuje, że była bo rośnie temp. Czyli flo pokazuje, że 15, a moim zdaniem według wykresu i z tego co Piszesz o testach to masz 14dc
 
reklama
Laska a możesz zerknąć na mój wykres? Dzisiaj 18dc test owu pozytyw w 14dc 15dc już blada kreska testowa i cały dzień jajniki mi marsza grały. Dzisiaj 3dpo
Wklejam wykres [emoji116]Zobacz załącznik 1189755
Ja w 14 dc o godzinie 10:30 miałam pik na teście owulacyjnym, a o 17 tego samego dnia już była blada kreska. Aplikacja 'kazała' kochać się w ciągu następnych 5 godzin :D i żeby robić testy owu co 4 godziny- ale uważam, że to nie ma sensu. W piątek temp. 36, 5 wczoraj 36,53 dziś 36,70. Dwie apki mówią, że owu była wczoraj w 15 dc, jedna mówi, że w 14 dc. Jeśli temperatura rośnie konsekwentnie przez 3 dni, to była owu. Trzeba mierzyć mniej więcej o tej samej godzinie, inaczej to nie ma sensu. Myślę, że u Ciebie była owu w 14 dc.
 
Ja w 14 dc o godzinie 10:30 miałam pik na teście owulacyjnym, a o 17 tego samego dnia już była blada kreska. Aplikacja 'kazała' kochać się w ciągu następnych 5 godzin :D i żeby robić testy owu co 4 godziny- ale uważam, że to nie ma sensu. W piątek temp. 36, 5 wczoraj 36,53 dziś 36,70. Dwie apki mówią, że owu była wczoraj w 15 dc, jedna mówi, że w 14 dc. Jeśli temperatura rośnie konsekwentnie przez 3 dni, to była owu. Trzeba mierzyć mniej więcej o tej samej godzinie, inaczej to nie ma sensu. Myślę, że u Ciebie była owu w 14 dc.
O super dziękuję[emoji4] dobrze ze są takie dobre duszę jeszcze na forum. Właśnie trzymam się dzielnie zasad mierzenia temperatury. Mierze o tej samej godzinie +/- 30 minut przed wstaniem minimum 3 godziny snu ale mam więcej zawsze tym samym termometrem w tym samym miejscu...
 
Ja w 14 dc o godzinie 10:30 miałam pik na teście owulacyjnym, a o 17 tego samego dnia już była blada kreska. Aplikacja 'kazała' kochać się w ciągu następnych 5 godzin :D i żeby robić testy owu co 4 godziny- ale uważam, że to nie ma sensu. W piątek temp. 36, 5 wczoraj 36,53 dziś 36,70. Dwie apki mówią, że owu była wczoraj w 15 dc, jedna mówi, że w 14 dc. Jeśli temperatura rośnie konsekwentnie przez 3 dni, to była owu. Trzeba mierzyć mniej więcej o tej samej godzinie, inaczej to nie ma sensu. Myślę, że u Ciebie była owu w 14 dc.
Tyle, że pik temp musi być minimum o 0,2 🤷‍♀️ i to odrazu. Stopniowy wzrost, powolny oznacza problem ciałka żółtego 💁‍♀️
 
reklama
Do góry