reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja mierze jak wstanę 🤷‍♀️ zauważyłam, że temp mi się nie waha rano. Czy mierze o 7 czy o 8 zawsze jest taka sama bo po takiej samej ilości snu 🤷‍♀️ teraz za to mam 2 cykl, że spadła mi temp na jeden dzień @ i znów mam na wyższych 🤦‍♀️ paranoja z tymi cyklami 🤦‍♀️
No czytałam 😅 a ciul to wie każda metoda ma jakieś wady ,trzeba by być jasnowidzem:)
 
reklama
Pytałam w poprzednim moją Gin ale, dla niej normalne są wahania o 0,2 [emoji2356] dla mnie już nie bo mierze od ponad roku a teraz takie cyrki [emoji2356]
Laska a możesz zerknąć na mój wykres? Dzisiaj 18dc test owu pozytyw w 14dc 15dc już blada kreska testowa i cały dzień jajniki mi marsza grały. Dzisiaj 3dpo
Wklejam wykres [emoji116]
Screenshot_20201018_114222_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Laska a możesz zerknąć na mój wykres? Dzisiaj 18dc test owu pozytyw w 14dc 15dc już blada kreska testowa i cały dzień jajniki mi marsza grały. Dzisiaj 3dpo
Wklejam wykres [emoji116]Zobacz załącznik 1189755
Według wykresu, jak się utrzyma jeszcze 1 dzień wyższa to owu była 2 dni temu, dla mnie przynajmniej 💁‍♀️ bo tu widzę, że flo wyznaczył 15, a moim zdaniem była 16 według temp. Ale napisze jeszcze, że temp czasami wzrasta odrazu po owu czasami 2 dni pozniej😂 jedyne co wiemy to, że owu była 🤷‍♀️ jeśli jutro nadal będzie na wyższych to owu miałaś 😌 kiedyś jedna ginekolog mówiła, że czasami przy pęknięciu pęcherzyka jest krótki spadek temp 🤷‍♀️ Także bądź mądrym i pisz wiersze 😂
 
Według wykresu, jak się utrzyma jeszcze 1 dzień wyższa to owu była 2 dni temu, dla mnie przynajmniej [emoji2272] bo tu widzę, że flo wyznaczył 15, a moim zdaniem była 16 według temp. Ale napisze jeszcze, że temp czasami wzrasta odrazu po owu czasami 2 dni pozniej[emoji23] jedyne co wiemy to, że owu była [emoji2368] jeśli jutro nadal będzie na wyższych to owu miałaś [emoji18] kiedyś jedna ginekolog mówiła, że czasami przy pęknięciu pęcherzyka jest krótki spadek temp [emoji2368] Także bądź mądrym i pisz wiersze [emoji23]
W zeszłym cyklu też miałam właśnie 15dc. Zobaczymy jak wyznaczy mi z temperatury owu. Pewnie jak jutro będzie wyższa tak jak mówisz to postawi mi pionowa kreskę i będzie jasność.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201018_115558_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_20201018_115558_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    150,9 KB · Wyświetleń: 75
No u ciebie to ładnie wygląda. Idzie coś czytać z tego wykresu przynajmniej.
Dla mnie owu masz dzień przed tym co wyznacza flo. I ból jajników jest czasami po pęknięciu pęcherzyka. Ja tak przynajmniej mam🤷‍♀️ więc myślę, że test wyznacza Ci moment samego pęknięcia a temp wzrasta po, nie koniecznie musi to być dzień po, czasami temp idzie 2 dni po owu itd itd😂
 
reklama
Dla mnie owu masz dzień przed tym co wyznacza flo. I ból jajników jest czasami po pęknięciu pęcherzyka. Ja tak przynajmniej mam[emoji2368] więc myślę, że test wyznacza Ci moment samego pęknięcia a temp wzrasta po, nie koniecznie musi to być dzień po, czasami temp idzie 2 dni po owu itd itd[emoji23]
Czyli jeszcze raz twoim zdaniem jak test owu mam pozytywny 14dc to owu u mnie 13dc czy 15-16dc? [emoji848] Nie nadążam i już się w tym gubie[emoji1787]

Okres dostaje zawsze na 16dpo
 
Do góry