reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Z obliczeń możliwe, że 6 tydzień, ale pewnie wszystko się poprzestawiało, bo bhyloby to niemożliwe.
Ty wiesz, że nasze mieszkanie też jakieś pechowe?
Mieliśmy zmieniać i kupować inne, ale stweordzilismy, że zostaniemy i zobaczymy co dalej.
Zobaczymy jak ogarniemy pokój małej, bo niestety nie może jej tam na razie dać dopóki nie wymienimy tych cholernych okien i nie zrobią ocieplenia, bo piździ nawet jak grzeją :(
Obliczałam z OM. Na usg na pewno wyjdzie inaczej.
My chcemy mieszkanie na rok, max półtorej, bo pozniej też uciekamy na swoje. Może uda się nawet krocej bo bez sensu tak wykładać kasę komuś.. A teraz ceny to masakra..
 
reklama
Czy ktoś ma taki problem jak ja?
Przed ciąża sikałam raz na 10-12 h. Teraz raz na pół h. U gina wszystko Oki, zapalenia pęcherza nie ma ani nic z tych rzeczy. Może są jakieś inne badania na to?
Nie mam już sił, od prawie roku się z tym bujam i nic nie pomaga :(
Ja tak mam nawet nocy nie przesypiam bo się budzę 2-3 razy na siku. Też żadnych zapaleń infekcji nie mam. Może za dużo pijesz?
 
reklama
Do góry