reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej, kilka dni mnie tutaj nie było..
A ktoś pytał chyba przedwczoraj o mnie.
U mnie testy pozytywne.
Dzisiaj z obliczeń wypada 6t1d.
Lekarz kazał przyjść mi 3 listopada o ile nic po drodze się nie wydarzy.
Plamień nie mam, boli jakichs mocnych też nie więc jest ok. Jedynie przeziębienie jakieś się przypeletalo i mało jem od trzech dni.

Z W. wydaje mi się że jest lepiej. Nie no, jest lepiej [emoji846]
Kiedys jak zaczynałam temat o nim to było nie teraz, nie chce, nie masz racji.
Dzisiaj podobnie. Ale powiedziałam mu ze to nie są pretensje, nie naskakuje na Ciebie i temat skończyliśmy normalnie [emoji846] mega plus dla mnie.
Od trzech dni kładziemy się normalnie spać i normalnie wstajemy [emoji846] Są przytulasy, są seksy i przytulasy po seksach [emoji28] Czyli norma.

Rano przez to przeziębienie mówi mi że mam korone..
A za chwilę, " masz koronę bo jesteś księżniczką" czyli wszystko wraca do normalnosci[emoji28]

Jutro w południe idziemy oglądać mieszkanie. Chcemy to zmienić bo stwierdzilismy ze jakieś jest takie negatywne dla nas.

Za niecałe 2 miesiące jedziemy na mistrzostwa polski w bilardzie.
Będziemy się chlupac w basenach i odpoczywać [emoji28][emoji28][emoji16][emoji16]

Na październikowych pytali [emoji4]
 
reklama
Do góry