reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zgadza się, na zdjęciu coś ciężko uchwycić. Ja osobiście widzę i nie każdy musi! Beta jak zrobie wszystko potwierdzi w tyg [emoji85]
Najwiarygodniejsze to jest właśnie beta. Bo ty np widzisz na testach my nie i stres a stres trzeba omijać w razie wu w ciąży. Życzę aby beta potwierdzila.
 
To ja robiłam betę. @ nadal nie ma. Piersi bolą. Brzuch też. [emoji2368] Żałuję że test wczoraj zrobiłam a nie dziś. [emoji23] Ale powiedziałamze już nie kupuje, i postaram się tego trzymać. Choć jadę dziś do Szczecina. Tam w aptekach mnie nie znają [emoji13] byle wytrzymać do poniedziałku.
2 różne nicki nawet nie podobne a ja pomyliłam [emoji85]
A będziesz powtarzać betę?
 
Kochana beta niska bo ciąża wcześna, a nie ze coś od razu nie tak. Przyrost jest ważniejszy niż wartość bety [emoji4] jedna z naszych koleżanek tak samo się zamartwiają jak Ty wczoraj i przedwczoraj a przyrost miała przepiękny [emoji3531] i tak samo napewno będzie u Ciebie [emoji4]
Wiem. Nie ma co na zapas wariowac, ale pierwsza ciąża mi przestała się rozwijać w 7 tyg a testy wychodziły w dniu małpy takie słabe. I teraz sobie wbijam że powtórka z rozrywki. 🤦‍♀️
 
Wiem. Nie ma co na zapas wariowac, ale pierwsza ciąża mi przestała się rozwijać w 7 tyg a testy wychodziły w dniu małpy takie słabe. I teraz sobie wbijam że powtórka z rozrywki. [emoji2356]
Nie ma co nastawiać się źle. Zle myśli to i takie przyciągniesz. Myślenie pozytywne i cierpliwość w ciąży się przyda więc masz okazję się uczyć. Jesteś po jakiś poronieniu już?
 
Nie ma co nastawiać się źle. Zle myśli to i takie przyciągniesz. Myślenie pozytywne i cierpliwość w ciąży się przyda więc masz okazję się uczyć. Jesteś po jakiś poronieniu już?
Po jednym. Ale mam już dwoje dzieci 9 i 12 lat. Więc cierpliwość to mam. 😂 Ale w temacie ciąży od stycznia kiedy zaczęliśmy się starać dostaje wariacji.
 
reklama
Wiem. Nie ma co na zapas wariowac, ale pierwsza ciąża mi przestała się rozwijać w 7 tyg a testy wychodziły w dniu małpy takie słabe. I teraz sobie wbijam że powtórka z rozrywki. [emoji2356]

Rozumiem czemu się martwisz i pewnie będąc w Twojej sytuacji miałabym te same odczucia. Niemniej jednak postaraj się czyms zająć głowę i nie stresować się za bardzo, bo nie jest to wskazane. Zamiast wbijać sobie w głowę negatywne myśli wbijaj te dobre [emoji4] Pełno tu dziewczyn, którym pierwsza ciąża przestała się szybko rozwijać a druga już była książkowa. Nic Ci zamartwianie się na zapas nie pomoże. Tylko spokój nas uratuje [emoji16] I życzę Ci właśnie spokojnego weekendu bez myślenia a w poniedziałek ładnego przyrostu [emoji3526][emoji3526]
 
Do góry