reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ale miałaś przeczucie, że to ciąża czy że jednak okres idzie? 😁
Szczerze to myślałam że okres. Miałam lekkie plamienia, ale zawsze mam je też przed miesiączką 😁 dopiero jak się plamienie uspokoiło i miesiączką w terminie nie przyszła, piersi dalej bolały to zapadła decyzja o testowaniu 😁 to był mój pierwszy cykl starań o dziecko więc tym bardziej nie spodziewałam się że od razu się uda. Niestety zakończyło się poronieniem jednak myślę, że była to wskazówka, że mogę zajść w ciążę także jestem dobrej myśli. W tym miesiącu będziemy się starać oby z dobrym efektem 😁
 
reklama
Cześć dziewczyny, chętnie dołączę do rozmowy. Również staramy się z mężem o dziecko już 6 miesiąc, na chwile obecna mam dostać @ 18.10. Czekam z niecierpliwością, aczkolwiek już mnie korci zakupić test i go zrobić. Myśle ze gdybym była w ciąży, test na typ etapie wyjdzie wiarygodny ?
Witaj, też mnie dziś okropnie korci żeby zrobić test ale nie robię go bo może nie być wiarygodny. Termin @ mam na weekend i planuje poczekać przynajmniej do terminu. Powodzenia![emoji1307]
 
Mnie bardzo bolały w pierwszej ciąży, jeszcze przed planowana @..ciekawe czy drugą ciążę przechodzi się jak pierwsza 🤔🤔słyszałam że w drugiej ciąży piersi nie bolą na początku już tylko później 🤷‍♀️
U mnie tak było. W pierwszej ciąży przed terminem @ miałam ogromny ból piersi, które wcześniej były niewrażliwe i pokazały się żyłki, a w drugiej niczego w tym temacie szczególnego nie zauważyłam.
 
Mnie bardzo bolały w pierwszej ciąży, jeszcze przed planowana @..ciekawe czy drugą ciążę przechodzi się jak pierwsza 🤔🤔słyszałam że w drugiej ciąży piersi nie bolą na początku już tylko później 🤷‍♀️
Moje ciąże były całkiem różne tak samo różne były pierwsze objawy i różne pierwsze trymestry i porody tez różne przez to i siostry teraz są tez różne 🤪
 
Moje ciąże były całkiem różne tak samo różne były pierwsze objawy i różne pierwsze trymestry i porody tez różne przez to i siostry teraz są tez różne 🤪
Tak, wiem że narastający ból piersi parę dni przed @ to żaden objaw, ale chyba wolałabym żeby mnie nie bolały, bo tak zawsze mam przed @ i powoli opuszcza mnie nadzieja, że ten cykl będzie udany ☹️
 
Tak, wiem że narastający ból piersi parę dni przed @ to żaden objaw, ale chyba wolałabym żeby mnie nie bolały, bo tak zawsze mam przed @ i powoli opuszcza mnie nadzieja, że ten cykl będzie udany [emoji3525]
Nie trać nadziei[emoji8] ja w pierwszej ciąży gdyby nie to, że się staraliśmy to bym nigdy nie rozróżniła objawów ciążowych od okresowych bo były identyczne[emoji6] głowa do góry[emoji8]
 
reklama
Nie trać nadziei[emoji8] ja w pierwszej ciąży gdyby nie to, że się staraliśmy to bym nigdy nie rozróżniła objawów ciążowych od okresowych bo były identyczne[emoji6] głowa do góry[emoji8]
Dziękuję, ale chyba to napięcie rosnące z każdym dniem daje mi się we znaki.. 😔 Chciałbym już wiedzieć... Zaczynają mi się kończyć pomysły na zajęcia, żeby się zrelaksować
 
Do góry