reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ehh owulacja była ale miesiączka się zbliża mam na 18.10 No i wizyta kosztowała mnie 405 złotych bo brała kolejne wymazy. Jesteśmy u niej miesiąc i zaproponowała nam już inseminacje. Już mam dość i ryczeć mi się chce
 
Witam chętnie dołączę do grupy również staramy się o dzidziuśia proszę mnie nie oceniać bo już 4 mam 15,11,9,3 latka jestem mamą pracującą i mąż też.
A czemu byśmy miały cię oceniać. Masz 4 chcesz 5 to tak naprawdę jest twoja sprawa i męża. Nikomu nic do tego. Życzę aby szybko się udało i abyś została szczęśliwie piąty raz mama[emoji3590]
 
Witam chętnie dołączę do grupy również staramy się o dzidziuśia proszę mnie nie oceniać bo już 4 mam 15,11,9,3 latka jestem mamą pracującą i mąż też.
Kochana jeśli chcesz to miej nawet 10 dzieci. To jest wasze życie. My cieszymy się z każdego dzieciątka i na pewno nie oceniamy[emoji6] Trzymam kciuki za starania [emoji7][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Do góry