reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Wracam sie do was w cd1.

Gratuluje wszystkich kresek.



Niestety to była znów biochemiczna ciąża. Następnym razem będę czekać aż będę kilka dni opóźniona by testować bo nie ma sensu się torturować.
Przykro mi bardzo, po ile dniach od testów przyszła @? Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj oczywiście 😘
 
widac. ;) ale juz na innym watku masz potwierdzenie :)

Mowilas o tym lekarzowi ? skoro " znow" biochem..

Robię podstawowe badania przez GP chyba sama wiesz jak tu jest...

Trwa to wieki bo nadal są kolejki i zaostrzenia związane z korona. Aktualnie czekam na wyniki badań krwi i mąż pójdzie z próbka i odeślą nas gdzie trzeba.
GP wie o tym ale nie wpisal w kartę ponieważ to by spowolniło specjalistę (powiedzieli by ze mogę zajść wiec wróć za rok i tak dalej) [emoji2370]
 
Widzę piękne kreseczki
Gratulacje 💓
A powiedz kiedy myślałaś, że masz owulacje a kiedy faktycznie była - duża rozbieżność?
Rozbieżność była 8 dniowa. Przez to, że mam nieregularne cykle, ciężko było trafić. Testy w moim przypadku pokazały owulacje inaczej, chociaż przyznam, że podeszłam do tego sceptycznie.
 
Robię podstawowe badania przez GP chyba sama wiesz jak tu jest...

Trwa to wieki bo nadal są kolejki i zaostrzenia związane z korona. Aktualnie czekam na wyniki badań krwi i mąż pójdzie z próbka i odeślą nas gdzie trzeba.
GP wie o tym ale nie wpisal w kartę ponieważ to by spowolniło specjalistę (powiedzieli by ze mogę zajść wiec wróć za rok i tak dalej) [emoji2370]
sluzba zdrowia.

My pewnie nie mielibysmy szans, bo moj N. ma corke z poprzedniego zwiazku. Czesto "niestety" poronienie przed serduszkiem to wina nasienia. :(
 
reklama
Robię podstawowe badania przez GP chyba sama wiesz jak tu jest...

Trwa to wieki bo nadal są kolejki i zaostrzenia związane z korona. Aktualnie czekam na wyniki badań krwi i mąż pójdzie z próbka i odeślą nas gdzie trzeba.
GP wie o tym ale nie wpisal w kartę ponieważ to by spowolniło specjalistę (powiedzieli by ze mogę zajść wiec wróć za rok i tak dalej) [emoji2370]
Może to przez cienkie endometrium?
 
Do góry