reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Trzymam kciuki, żeby jednak ciąży 😌
Ja od tygodnia próbuje sprzątać... Wychodzi tak, że kończę na kanapie
Remont kuchni przeciąga się w nieskończoność.... Nie polecam remontów..
Sama mam remont kuchni, który mój bohater domu postanowił zrobić sam i ciągnie się w nieskończoność 🥴🥴 mam ochotę zostawić tak jak jest bo mam dosyć tego syfu I wiecznego przekładania wszystkiego 😂
 
Trzymam kciuki, żeby jednak ciąży 😌
Ja od tygodnia próbuje sprzątać... Wychodzi tak, że kończę na kanapie
Remont kuchni przeciąga się w nieskończoność.... Nie polecam remontów..

My za miesiąc odbieramy dom, 3 kondygnacje, cały do wykończeniami bo to stan deweloperski....🙈

Ja nie wiem jak my to ogarniemy
 
Ja od miesiąca męczę się z remontem łazienki, a końca nie widać [emoji2360][emoji2372]
Sama mam remont kuchni, który mój bohater domu postanowił zrobić sam i ciągnie się w nieskończoność [emoji3061][emoji3061] mam ochotę zostawić tak jak jest bo mam dosyć tego syfu I wiecznego przekładania wszystkiego [emoji23]
 
My czekaliśmy na 2 kreski rok. Prowadziła kalendarzyk, ale nic z tego nie wychodziło. W końcu kupiłam zwykle testy owulacyjne z allegro..
1 cykl testowania i okazało się, że moja owulacja nie jest wtedy kiedy zawsze myślałam. Wczoraj zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym. Jestem w szoku, że testy owulacyjne z allegro pomogły. Ja szczerze polecam, chętnie oddam około 40 sztuk, bo tyle mi zostało... Szykowalam się na kolejny cykl i kupiłam więcej.
A powiedz kiedy myślałaś, że masz owulacje a kiedy faktycznie była - duża rozbieżność?
 
Wpadam i do Was. Dzisiaj 9 dpo. Widzicie tak jak ja?
20201013_083328.jpeg
PSX_20201013_083946.jpeg
20201013_083328(1).jpeg
 
reklama

widac. ;) ale juz na innym watku masz potwierdzenie :)
Wracam sie do was w cd1.

Gratuluje wszystkich kresek.



Niestety to była znów biochemiczna ciąża. Następnym razem będę czekać aż będę kilka dni opóźniona by testować bo nie ma sensu się torturować.
Mowilas o tym lekarzowi ? skoro " znow" biochem..
 
Do góry