reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hmm, ale jak wpisałam bromelina w Google to też mi wyskoczyły tabletki, to może po prostu kupić broneline w tabletkach? 🤔
To moze byc tez na odchudzanie.. :) Wiem, ze duuuuzo dziewczyn m.in po IVF i IUI stosuje ten preparat z Aboca. Podobno jest naj :) Nie mam nic wspolnego z ta firma :p zeby nie bylo, ze konkretnie jedna firme reklamuje ;)
 
Co myślicie dziewczyny? Może lepiej kupić odrazu tabletki zamiast męczyć się z tym ananasem? 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20201013_101435.jpg
    Screenshot_20201013_101435.jpg
    124,7 KB · Wyświetleń: 62
A jak się czujesz? Masz jakieś objawy ciąży? 😉
Ogolnie nic specjalnego sie nie dzieje ból brzucha jak na @, zmeczona ciagle jestem ale to tłumaczyłam sobie bólem bo jestem po urazie kolana, jedynie co to sluzu jest wiecej, przez ostatnie dwa dni normalnie chwilami mialam wrazenie jakbym popuścila (tyle śluzu bylo
 
reklama
Do góry