reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mam dylemat... Wczoraj pęcherzyk 22mm i się zastanawiam czy przyjąć zastrzyk czy czekać na środową wizytę... [emoji848][emoji848][emoji848] Bo w środę mógłby mieć już 26mm i czy nie byłby za duży?? Boję sie, ze sam nie pęknie a w środę to będzie już po ptakach bo za duży... W sierpniu nie przyjęłam zastrzyku to mi się torbiel zrobiła. Co miesiąc biorę zastrzyk bo nie wiadomo czy sam pęknie... Co robić?? Przy ilu wam pęka?
 
reklama
Mam dylemat... Wczoraj pęcherzyk 22mm i się zastanawiam czy przyjąć zastrzyk czy czekać na środową wizytę... [emoji848][emoji848][emoji848] Bo w środę mógłby mieć już 26mm i czy nie byłby za duży?? Boję sie, ze sam nie pęknie a w środę to będzie już po ptakach bo za duży... W sierpniu nie przyjęłam zastrzyku to mi się torbiel zrobiła. Co miesiąc biorę zastrzyk bo nie wiadomo czy sam pęknie... Co robić?? Przy ilu wam pęka?
W środę możesz zobaczyć czy pękł sam a jak jeszcze będzie to weźmiesz :)
 
reklama
Do góry