reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Też mialam takie odczucia zrobilam bo powinnam zacząć brać tabletki na to moje uszkodzone kolano a w ciazy nie są wskazane. Ale brzuch mnie boli jakbym miala @ zaraz dostać [emoji848]niewiem co mam myśleć

Nie myśleć za dużo! To ponoć często się zdarza, takie bóle, tam w środku dużo zmian zachodzi [emoji6] uwazaj na siebie i bądź tak spokojna, jak się da [emoji4] wszystko będzie dobrze! [emoji16]
 
Nie myśleć za dużo! To ponoć często się zdarza, takie bóle, tam w środku dużo zmian zachodzi [emoji6] uwazaj na siebie i bądź tak spokojna, jak się da [emoji4] wszystko będzie dobrze! [emoji16]
Obyście miały racje 😏 staram się myśleć pozytywnie ale.... Co chwile latam do toalety bo mam wrazenie ze okres dostalam😑 poczekam ze dwa dni i powtórzę jeszcze test zanim umówię się do lekarza. Dziękuję wszystkim za gratulacje 😍😘😍
 
Możesz się jeszcze wspomagać testami owu. Nie zawsze się sprawdzają, ale mogą pomoc w rozpoznaniu kiedy owu może wystąpić [emoji4]
My czekaliśmy na 2 kreski rok. Prowadziła kalendarzyk, ale nic z tego nie wychodziło. W końcu kupiłam zwykle testy owulacyjne z allegro..
1 cykl testowania i okazało się, że moja owulacja nie jest wtedy kiedy zawsze myślałam. Wczoraj zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym. Jestem w szoku, że testy owulacyjne z allegro pomogły. Ja szczerze polecam, chętnie oddam około 40 sztuk, bo tyle mi zostało... Szykowalam się na kolejny cykl i kupiłam więcej.
 
My czekaliśmy na 2 kreski rok. Prowadziła kalendarzyk, ale nic z tego nie wychodziło. W końcu kupiłam zwykle testy owulacyjne z allegro..
1 cykl testowania i okazało się, że moja owulacja nie jest wtedy kiedy zawsze myślałam. Wczoraj zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym. Jestem w szoku, że testy owulacyjne z allegro pomogły. Ja szczerze polecam, chętnie oddam około 40 sztuk, bo tyle mi zostało... Szykowalam się na kolejny cykl i kupiłam więcej.
Ja chętnie odkupiła bym kilka :)
 
Obyście miały racje [emoji57] staram się myśleć pozytywnie ale.... Co chwile latam do toalety bo mam wrazenie ze okres dostalam[emoji58] poczekam ze dwa dni i powtórzę jeszcze test zanim umówię się do lekarza. Dziękuję wszystkim za gratulacje [emoji7][emoji8][emoji7]

Do lekarza najlepiej przy 6tc albo i 7. Wcześniej to może nic nie widzieć i nic nie potwierdzić. Tak mi zaleciła moja gin [emoji6]
 
reklama
My czekaliśmy na 2 kreski rok. Prowadziła kalendarzyk, ale nic z tego nie wychodziło. W końcu kupiłam zwykle testy owulacyjne z allegro..
1 cykl testowania i okazało się, że moja owulacja nie jest wtedy kiedy zawsze myślałam. Wczoraj zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym. Jestem w szoku, że testy owulacyjne z allegro pomogły. Ja szczerze polecam, chętnie oddam około 40 sztuk, bo tyle mi zostało... Szykowalam się na kolejny cykl i kupiłam więcej.

Mi piku nie pokazały, a miałam monitoring i ponoć owu była. Ale dużo dziewczyn je chwaliło tu, wiec może po prostu mnie te testy nie lubią [emoji16] lepiej mi się inne sprawdzały [emoji4][emoji2368]
 
Do góry