reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Raczej nie będę musiała 😅 jutro mam planowo dostać @, pierwszy termin 😌 a w domu nawet testu nie mam😅 zrobię jutro jak kupię gdzieś dzisiaj 😉I bardzo się cieszę z Twoich. 2kresek ❤️
Też mialam takie odczucia zrobilam bo powinnam zacząć brać tabletki na to moje uszkodzone kolano a w ciazy nie są wskazane. Ale brzuch mnie boli jakbym miala @ zaraz dostać 🤔niewiem co mam myśleć
 
Też mialam takie odczucia zrobilam bo powinnam zacząć brać tabletki na to moje uszkodzone kolano a w ciazy nie są wskazane. Ale brzuch mnie boli jakbym miala @ zaraz dostać 🤔niewiem co mam myśleć
Myśl pozytywnie! Najważniejsze pierwsze 2 kreski 😉 teraz witaminki i pozytywne myślenie, co byś miała 9 nudnych miesięcy ❤️
 
reklama
Do góry