reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Czy ja wiem czy tak zaraz bach i po zabawie?[emoji848] przecież zostaje kilka dobrych miesięcy na wolny seks a dla niektórych może i nawet lepszy niż podczas starań.[emoji85] Wielu kobietom w ciąży libido szybuje w górę jak szalone i dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa [emoji48][emoji28][emoji28][emoji28]

No właśnie słyszałam o tym wysokim libido w ciąży ale to chyba mit jakiś bo u mnie nic takiego nie miało miejsca 😂

Z tyłozgięciem zachodzi się normalnie. Ile ja się o tym naczytałam i nabałam a potem połowa forum miała tyłozgięcie i brak problemów. Tylko ból krzyża jest z tym związany. Zalecają pozycję od tyłu i przytrzymanie zawartości do rana ale czy to faktycznie pomaga...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niby tak ale nigdy tak nie miałam a apke mam z pół roku

Ja nigdy nie miałam plamienia srodcyklicznego a teraz miałam po owu aż do okresu swą razy począwszy od pierwszego cyklu starań i nie było spowodowane NICZYM [emoji16] zbadana wzdłuż i wszerz [emoji16] hormony, tarczyca, stany zapalne, cytologia - wszystko spoko [emoji123] uspokoiło się samo po 2 miesiącach [emoji16]i raz miałam cykl ponad 50 dni przy cyklach ok 30 sniowych i nie byłam w ciąży, nie miałam stresu, choroby, innych nieprawidłowości. Zdarza się [emoji16]
 
No właśnie słyszałam o tym wysokim libido w ciąży ale to chyba mit jakiś bo u mnie nic takiego nie miało miejsca 😂

Z tyłozgięciem zachodzi się normalnie. Ile ja się o tym naczytałam i nabałam a potem połowa forum miała tyłozgięcie i brak problemów. Tylko ból krzyża jest z tym związany. Zalecają pozycję od tyłu i przytrzymanie zawartości do rana ale czy to faktycznie pomaga...
Z tym bóle krzyża to faktycznie - bóle kręgosłupa przy porodzie nie z tej ziemi
 
Z tą fazą lutealna to u mnie też ona chyba jest dłuższa. Jajniki na owu bolą mnie dosłownie kilka dni po @. W zeszłym cyklu celowałam z seksem tak jak apka podpowiadała i wydaje mi się że to już było za późno. Jutro mam ostatni dzień @ i pojutrze juz zaczynamy bobo seksy. W pierwszą ciążę zaszłam 2 dni po okresie więc może i teraz się tak uda ☺️
 
reklama
Z tą fazą lutealna to u mnie też ona chyba jest dłuższa. Jajniki na owu bolą mnie dosłownie kilka dni po @. W zeszłym cyklu celowałam z seksem tak jak apka podpowiadała i wydaje mi się że to już było za późno. Jutro mam ostatni dzień @ i pojutrze juz zaczynamy bobo seksy. W pierwszą ciążę zaszłam 2 dni po okresie więc może i teraz się tak uda ☺
No mi też chyba apka pokazuje standardowo 14 dni przed okresem ale mam wcześniej ale to potwierdzi tylko monitoring ale na razie nie idę to dopiero 2cs
 
Do góry