reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Taka długa faza lutealna? [emoji33] szok! Ja prowadzę OvuFriend drugi cykl, w pierwszym miałam potwierdzona owu ok. 16-17dc, w tym mi zaprognozowalo na 19dc (sic!) przy średnio 29 dniowych cyklach (dopisałam ostatni rok ręcznie). A była 13-14dc [emoji16]
A właśnie wiecie może ile max może trwać faza lutealna? Bo ja zawsze objawy (nie potwierdzone) owulacji mam zaraz dwa trzy dni po zakończeniu krwawienia tj 8-12dc ( flo owulację wylicza mi jasnym algorytmem na 14 DC ) a cykl kończy się po 28 dniach . Z tego wynika że gdyby owu była wtedy kiedy śluz i ból to druga faza trwa u mnie około 16-17 dni
 
reklama
Taka długa faza lutealna? [emoji33] szok! Ja prowadzę OvuFriend drugi cykl, w pierwszym miałam potwierdzona owu ok. 16-17dc, w tym mi zaprognozowalo na 19dc (sic!) przy średnio 29 dniowych cyklach (dopisałam ostatni rok ręcznie). A była 13-14dc [emoji16]
Kilka razy bylam u gin jak mialam ovu wiec teraz wiem jak to u mnie wyglada. Cheć zgwałcenia partnera, nie koniecznie ten bialkowaty sluz ale zdarza sie, jak z lewego jajnika to jakby mnie ktos nozem dziabnal. Zawsze mialam mega dlugie cykle, potem 10 lat anty wyrownalo. Moze mam podwojne ovu. :D? Nie sprawdzalam tego jeszcze. Wiem ze wszytsko zdrowe i sprawne. :p
 
A właśnie wiecie może ile max może trwać faza lutealna? Bo ja zawsze objawy (nie potwierdzone) owulacji mam zaraz dwa trzy dni po zakończeniu krwawienia tj 8-12dc ( flo owulację wylicza mi jasnym algorytmem na 14 DC ) a cykl kończy się po 28 dniach . Z tego wynika że gdyby owu była wtedy kiedy śluz i ból to druga faza trwa u mnie około 16-17 dni
U mnie druga faza od 14 do 16 dni po owu
 
A właśnie wiecie może ile max może trwać faza lutealna? Bo ja zawsze objawy (nie potwierdzone) owulacji mam zaraz dwa trzy dni po zakończeniu krwawienia tj 8-12dc ( flo owulację wylicza mi jasnym algorytmem na 14 DC ) a cykl kończy się po 28 dniach . Z tego wynika że gdyby owu była wtedy kiedy śluz i ból to druga faza trwa u mnie około 16-17 dni
Książkowo 12-16dni. A w praktyce to wiadomo
 
Dziewczyny całe popołudnie ciągnie mnie podbrzusze/macica? Na objawy @ chyba za wcześnie i nigdy tak nie miałam..[emoji30] Miała z Was któraś tak?
Miałam [emoji848] albo raczej myślałam, że miałam bo sobie wmawiałam objawy a potem się to zamieniło w ból przed @ i doszła wredota [emoji2370][emoji28] ostatnio miałam zaawansowaną ciążę urojoną i wszystko się mi działo[emoji2358][emoji28]
 
reklama
Miałam [emoji848] albo raczej myślałam, że miałam bo sobie wmawiałam objawy a potem się to zamieniło w ból przed @ i doszła wredota [emoji2370][emoji28] ostatnio miałam zaawansowaną ciążę urojoną i wszystko się mi działo[emoji2358][emoji28]
Ja niestety sobie nie wmawiam, boli jak sku...😬
 
Do góry