reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No i zaktualizowałam. Dziękuje 🙈🔫
B61A1E9B-A7E8-4C36-8828-09D5914FE71A.jpeg
 
Witajcie :) pozwolę sobie dołączyć. Mam 26 lat to mój drugi cykl starań. Tym razem udałam się do ginekologa. W pierwszym cyklu posłużyłam się aplikacją Flo - która wskazała owulację 2.09, po tym dniu była 4 dniowa przerwa, 18.09 przyszła @.
Cykle 28-29 dni.
W tym cyklu monitoring wizyta u ginekologa: 14dc - pęcherzyk 21mm, endometrium ,,pięknie wystymulowane przez owulację''. Ginekolog stwierdził, że do owulacji dojdzie 15 lub 16dc. Nasze starania trwały co dwa dni od końca @ a następnie codziennie od 11dc do 16dc. 16 dc poczułam gwałtowne rwanie z prawego jajnika (z tego miała być owulacja). @ ma przyjść w sobotę.
Objawy: w zasadzie żadne, lekkie pobolewania brzucha, lekkie kłucie w jajnikach, pełniejsze piersi. Jak oceniacie szanse? :D
 
Witajcie :) pozwolę sobie dołączyć. Mam 26 lat to mój drugi cykl starań. Tym razem udałam się do ginekologa. W pierwszym cyklu posłużyłam się aplikacją Flo - która wskazała owulację 2.09, po tym dniu była 4 dniowa przerwa, 18.09 przyszła @.
Cykle 28-29 dni.
W tym cyklu monitoring wizyta u ginekologa: 14dc - pęcherzyk 21mm, endometrium ,,pięknie wystymulowane przez owulację''. Ginekolog stwierdził, że do owulacji dojdzie 15 lub 16dc. Nasze starania trwały co dwa dni od końca @ a następnie codziennie od 11dc do 16dc. 16 dc poczułam gwałtowne rwanie z prawego jajnika (z tego miała być owulacja). @ ma przyjść w sobotę.
Objawy: w zasadzie żadne, lekkie pobolewania brzucha, lekkie kłucie w jajnikach, pełniejsze piersi. Jak oceniacie szanse? :D
Szanse są zawsze. Ale ostrzegam, że ja miałam już wszystkie objawy ciąży jakie istnieją, a nadal czekam na 1 dziecko 😉 ale oczywiście trzymam kciuki 🤙 I nie testuj za szybko! 😉
 
reklama
Witajcie :) pozwolę sobie dołączyć. Mam 26 lat to mój drugi cykl starań. Tym razem udałam się do ginekologa. W pierwszym cyklu posłużyłam się aplikacją Flo - która wskazała owulację 2.09, po tym dniu była 4 dniowa przerwa, 18.09 przyszła @.
Cykle 28-29 dni.
W tym cyklu monitoring wizyta u ginekologa: 14dc - pęcherzyk 21mm, endometrium ,,pięknie wystymulowane przez owulację''. Ginekolog stwierdził, że do owulacji dojdzie 15 lub 16dc. Nasze starania trwały co dwa dni od końca @ a następnie codziennie od 11dc do 16dc. 16 dc poczułam gwałtowne rwanie z prawego jajnika (z tego miała być owulacja). @ ma przyjść w sobotę.
Objawy: w zasadzie żadne, lekkie pobolewania brzucha, lekkie kłucie w jajnikach, pełniejsze piersi. Jak oceniacie szanse? :D

Był seks, była owulacja (zakładam, ze była, potwierdzałaś ją?), szanse są. Statystycznie zdrowe pary maja 30% szans. Objawów bym się nie doszukiwała, bo mogą być zbliżone do przedokresowych [emoji16] mogą tez być trochę wynikiem naszej wyobraźni lub podświadomości. Jeśli okresu nie będzie w 29dc można zacząć testować, choć ja osobiście dopuszczam tu margines +/- 3/4 dni (ale to tylko i wyłącznie moje widzimisie, nie widzę sensu po prostu na wcześniejsze testy).

Trzymam gorąco kciuki! [emoji3531]
 
Do góry