reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Najlepsze gratulacje dla zafasolkowanych!

Tak sobie myślę, bo Wam tu wszystkim zależy na szybkim zejściu w ciążę (co jest zrozumiałe) a ja sobie przypominam, jak byłam rozczarowana, że udało się tak szybko. Wiecie, wolny seks, bez chorobliwego strachu o zajście w ciążę (też znacie), jedyny w swoim rodzaju, bez kastrujących libido pigułek, bez śmierdzących, sztucznych gumek a tu bach i po zabawie [emoji1][emoji6] Każdy kij ma dwa końce.

Patusy też ronią ciąże i rodzą chore dzieci. Oczywiście są tacy, którym uchodzi na sucho to kim są, ale jednak dużej grupie nie. Rodzą dzieci z chorobami wrodzonymi, współuzależnione, nierzadko dzieci umierają przed porodem albo zaraz po, we wczesnym dzieciństwie. Widziałam wiele takich przypadków. Takie kobiety dotyka też bezpłodność (czasem całe szczęście). Także różnie to bywa. Fajnie, gdyby dzieci mogli mieć ci co chcą i wtedy kiedy chcą, tylko nie wiem, czy byśmy wówczas nie wyginęli [emoji51] (może to i lepiej dla ziemi).

Wzięłam te nieszczęsne rozkurczowe ale coś nie działają. Jeszcze mnie krzyż zaczął nawalać. Myślę sobie, czy to ma czasem związek z tyłozgięciem macicy. Przy takim ułożeniu właśnie krzyż boli (przed okresem, w ciąży) i w czasie porodu daje te sławne, okrutne bóle brzuszno-krzyżowe.

W ogóle przez to tyłozgięcie lekarz nie potwierdził mi ostatniej ciąży. Dopiero w 9 tygodniu na usg pokazał żelka z bijącym serduszkiem. Rany jakie to cudowne zobaczyć takiego gumisia [emoji1][emoji7]
Czy ja wiem czy tak zaraz bach i po zabawie?[emoji848] przecież zostaje kilka dobrych miesięcy na wolny seks a dla niektórych może i nawet lepszy niż podczas starań.[emoji85] Wielu kobietom w ciąży libido szybuje w górę jak szalone i dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa [emoji48][emoji28][emoji28][emoji28]
 
reklama
reklama
Do góry