reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nie chce podcinać skrzydeł, życzę, żeby to ciąża była [emoji3531] ale może po prostu więcej płynów przyjęłaś? W ubiegłym miesiącu tez latałam do kibelka jak szalona, ale dopiero później sobie uswiadomilam, ze więcej wypijalam [emoji16]
Też o tym myślałam, ale właśnie wczoraj nie... Miałam cały dzień zalatany i jak wrociłam do domu to tylko zjadłam kolacje, wykąpałam się i poszłam już się położyć. Wiadomo, że to nie objaw ale tak jakoś "miło" mi się zrobiło 😅 wiem, brzmi to idiotycznie 😅🤦‍♀️
 
reklama
Też o tym myślałam, ale właśnie wczoraj nie... Miałam cały dzień zalatany i jak wrociłam do domu to tylko zjadłam kolacje, wykąpałam się i poszłam już się położyć. Wiadomo, że to nie objaw ale tak jakoś "miło" mi się zrobiło [emoji28] wiem, brzmi to idiotycznie [emoji28][emoji2356]
Gdzieś kiedyś czytałam, że we wczesnej ciąży może występować parcie na pęcherz nie tyle z powodu ucisku co z powodu hormonów. Nie wiem czy to prawda ale może coś w tym jest i wcale to nie jest takie idiotyczne [emoji28]
 
A jestem jakaś ogólnie zrezygnowana, wolę się nie nastawiac, nie nakręcać, ale cieszy mnie wynik, nie jest najniższy :) póki co żadnych objawów ani na jedno ani na drugie ;)

Oj to ja tez się nie nakręcam i jakoś mam mieszane odczucia co do tego cyklu, mimo ze owu niby była (to sobie jeszcze sprawdzę w przyszłym tygodniu) i seksy były. Który dpo? [emoji16]
 
reklama
Do góry