reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie w rodzinie są i u mojego m są bliźniaki. Ogólnie moim marzeniem jest mieć 4 dzieci a ja nawet 1 urodzić mężowi nie umiem. Ja to już w ogóle jestem beznadziejna i napewno nie 100% kobieta.
Wiadomo, że są chwile zwątpienia, masz za sobą trudne przejścia, ale jeszcze będzie pięknie, myślę, że wszystkie tu w to wierzymy.

Posiadanie dziecka nie powinno być nigdy wyznacznikiem kobiecości wg mnie. Życie nie jest sprawiedliwe, nie daje każdej po równo, jednym ciąża i szczęśliwy poród przychodzi z latwoscia (przykład ode mnie z bliskich to moja jedna bratowa 3 dzieci, każde w pierwszym cyklu), a inne są skazane na drogę przez mękę aby spelnic marzenia (moja druga bratowa - pierwsza ciąża zdrowa, dziecko zmarło w wyniku komplikacji podczas porodu, potem dwa poronienia rok po roku, 9-10 tydz, a jest sporo młodsza od tamtej, o której wspomniałam wczesniej).

Musimy wierzyć, że i nam się uda...
 
Wiadomo, że są chwile zwątpienia, masz za sobą trudne przejścia, ale jeszcze będzie pięknie, myślę, że wszystkie tu w to wierzymy.

Posiadanie dziecka nie powinno być nigdy wyznacznikiem kobiecości wg mnie. Życie nie jest sprawiedliwe, nie daje każdej po równo, jednym ciąża i szczęśliwy poród przychodzi z latwoscia (przykład ode mnie z bliskich to moja jedna bratowa 3 dzieci, każde w pierwszym cyklu), a inne są skazane na drogę przez mękę aby spelnic marzenia (moja druga bratowa - pierwsza ciąża zdrowa, dziecko zmarło w wyniku komplikacji podczas porodu, potem dwa poronienia rok po roku, 9-10 tydz, a jest sporo młodsza od tamtej, o której wspomniałam wczesniej).

Musimy wierzyć, że i nam się uda...
Niestety życie nie jest sprawiedliwe, ale to jedyne jakie mamy więc trzeba korzystać z niego ile się da...Jak najlepiej ☺️
 
Dziewczyny dziękuję wam za słowa otuchy i wsparcie które od was dostaje. Ale chyba znów zaczynam się nakręcać i myśleć tylko o ciąży a to na mnie źle wpływa. A było tak dobrze [emoji85]

Niech mnie ktoś czepnie 🪓 albo [emoji375] czy jeszcze [emoji1018]

[emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018] poprawie jeszcze zwinięta Ci z torby 🪓🪓🪓🪓🪓🪓🪓

Ty jesteś moja mentorką żeby się nie fiksować. Spokojnie. Idą te dni, zrób co trzeba, ale żyj normalnie, my Twoje myśli odwrócimy od myślenia, zmieszamy kogoś z błotem czy coś [emoji848]

Żartuje, ale trzymaj się [emoji3531] Coś poradzimy na to myślenie [emoji3526]
 
reklama
[emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018][emoji1018] poprawie jeszcze zwinięta Ci z torby 🪓🪓🪓🪓🪓🪓🪓

Ty jesteś moja mentorką żeby się nie fiksować. Spokojnie. Idą te dni, zrób co trzeba, ale żyj normalnie, my Twoje myśli odwrócimy od myślenia, zmieszamy kogoś z błotem czy coś [emoji848]

Żartuje, ale trzymaj się [emoji3531] Coś poradzimy na to myślenie [emoji3526]
Jesteś kochana [emoji3590][emoji3590]
 
Do góry