reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nikogo nie zmuszamy by z nami tu był. Nikomu nie zazdrościmy bo każda z nas tu się latami stara o ciąże. Jesteśmy jakie jesteśmy i żadna z nas nie będzie się dla kogoś zmieniać bo którejś coś nie pasuje.
Ale nawet jest nić porozumienia między tymi starającymi się latami, a tymi co krócej 👍👍👍
 
Ehh[emoji3590]

Ja miałam monitoring wszystko super, zaskoczyło po clo, od 5 do 7 dpo ciągnięcie tam na dole, bóle, od 2 dni bolące sutki, ale temp dzisiaj nie poszła dalej w górę [emoji3061] więc ja już wiem, że to nie to [emoji2368]

@ 2 dni i wtedy6spadla temp, zaraz po się podniosła do tej z II fazy, po paru dniach spadła do normalnej z 1 fazy, straszny ból owulacyjny przez 2 dni [emoji30] no i później te boleści itp... Na wykresie temp mam przepiękne W w pierwszej fazie [emoji1787]

Nie znam się na temperaturach wiec nic nie rozumiem [emoji41] ale trzymam kciuki jak nie za ten cykl, to za następny [emoji1696] jak kupie termometr to mnie nauczysz [emoji16]
 
reklama
Ale nawet jest nić porozumienia między tymi starającymi się latami, a tymi co krócej [emoji106][emoji106][emoji106]

O to to! Ja się staram raptem 3 miesiąc i nikt mi nie powiedział „dziewczyno to jeszcze nic, do roku to normalne, spadaj, nie wiesz co to starania, jesteś zdrowa a ja mam (tu szereg chorób)”. A właśnie takiej reakcji się bałam, ze moje starania, krótsze, będą mniej ważne. Ale nie dano mi tego odczuć [emoji3531]
 
Do góry