reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny wiem że nie lubicie takich fotek ale..
Zrobiłam dzisiaj test.
Jestem dzień po pierwszym terminie @...

Zdjęcie nie jest przyciemnione tylko zrobione w słabym świetle
 

Załączniki

  • IMG_20201008_110115.jpg
    IMG_20201008_110115.jpg
    72 KB · Wyświetleń: 102
O to to! Ja się staram raptem 3 miesiąc i nikt mi nie powiedział „dziewczyno to jeszcze nic, do roku to normalne, spadaj, nie wiesz co to starania, jesteś zdrowa a ja mam (tu szereg chorób)”. A właśnie takiej reakcji się bałam, ze moje starania, krótsze, będą mniej ważne. Ale nie dano mi tego odczuć [emoji3531]
Mi też a u mnie dopiero 4cs :) nie wiem ile tu jestem 2 tygodnie 3 a czuje się jak u siebie 🤭😁
 
O to to! Ja się staram raptem 3 miesiąc i nikt mi nie powiedział „dziewczyno to jeszcze nic, do roku to normalne, spadaj, nie wiesz co to starania, jesteś zdrowa a ja mam (tu szereg chorób)”. A właśnie takiej reakcji się bałam, ze moje starania, krótsze, będą mniej ważne. Ale nie dano mi tego odczuć [emoji3531]
Otóż to. Każda jest tu mile widziana ale bez jaj żeby wrzucać test z dwoma tłustymi kreskami nie mówić nic o sobie i wymagać oklasków na cały wątek że ona w ciąży jest. Jak nigdy mnie to nie wkur.... tak teraz mnie to wkur.... I w żaden sposób nie zazdroszczę jej ciąży.
 
reklama
Do góry