reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wydaje mi się że pęcherzyk pękł [emoji3166] najpierw bolał i w sumie pobolewa mnie podbrzusze i czuję ten lewy jajnik promieniujący ale tak w pachwine [emoji848] uwierzycie , że się nigdy tak w owulacje nie wsłuchiwałam [emoji23] i UJ wie czy to jest to xD

To już czas się szykować, rozbierać i czyhać na lubego pod drzwiami [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Myślę że każda z nas szuka tych objawów. Ja raz jestem przekonana że jestem w ciąży, a 2 godziny później nie na 100% nie, jutro przyjdzie okres.
Dosłownie 😂 ale kurcze, co zrobić żeby już sobie tyle nie wkręcać yhhh , jeszcze te 9 dni niby nie dużo, ale tak mi się dłuży :( a gdyby nie fakt, że w poprzednią ciążę zaszłam dzień po @ (a coś mi się kojarzy że nawet w ostatni dzień @) nie pamiętam ale na bank któryś z tych dni , to w życiu bym sobie tych objawów tak nie szukała 🙈
 
reklama
Do góry