reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dawno mnie tu nie było...
Już drugi miesiąc biorę metforminę a pierwszy cykl letrozol. Niestety lekarz na usg w 14dc stwierdził drugi raz cykl bezowulacyjny. Moje ostatnie dwa cykle trwały 42 dni... teraz moje pytanie. Dlaczego dzisiejszy test lh zrobiony z ciekawości w 32dc wyszedł mega pozytywnie? Wiem też, że pozytyw nie oznacza owulacji, zwłaszcza tak późno 😁 ale czemu lh takie wysokie może być?
Ostatnio na staraczkach była dziewczyna, której owu przesunęła się z połowy cyklu prawie na 32 dzień, może u ciebie też tak?
 
Ja wyszlam z założenia że co wtedy kiedy w ogóle się nie uda? Życie oparte tylko na staraniach leczeniu które nic nie pomogło? Ja jednak tak nie chce. Chcę żyć tak aby w życiu niczego nie żałować.

Życzę Tobie żeby się szybko udało i abyście byli szczęśliwi.

Jak zaskoczy niespodziewanie to oczywiście będę się cieszyć ale też już zakończyłam płakać nad tym że się nie udaje. Też nie będziemy pierwszym małżeństwem którzy nie mają dzieci i pewnie nie ostatnim.

Zdrowe podejście, ja bym sobie nie wybaczyła, że nie zrobiłam wszystkiego, żeby mieć maluszka. Ani jednego poświęconego dnia nie żałuję. Ale nie mogłabym żyć bez dzieci.
Zupełnie inne podejście mamy, ale myślę, że Twoje jest zdrowsze, nie masz psychicznej miazgi w mózgu [emoji28][emoji2962]
 
Zdrowe podejście, ja bym sobie nie wybaczyła, że nie zrobiłam wszystkiego, żeby mieć maluszka. Ani jednego poświęconego dnia nie żałuję. Ale nie mogłabym żyć bez dzieci.
Zupełnie inne podejście mamy, ale myślę, że Twoje jest zdrowsze, nie masz psychicznej miazgi w mózgu [emoji28][emoji2962]
Wiesz może też bym miała inne podejście ale tyle lat sexu bez zabezpieczeń tyle starań a w tym "tylko" 5 strat i żadnego dziecka w domu. Tak naprawdę najlepsze lata poświęciłam na latanie po lekarzach leczenie się starania o potomka a i tak z tego nic nie wyszlo.

Gdybym wiedziała że w wieku 15-16 lat ( wtedy byłam osoba zdrowa) zaszłabym w ciążę mimo braku mieszkania kasy pracy to bym chciała cofnąć czas i wtedy zajść w ciążę ale niestety żadna z nas nie ma takiego talentu aby cofnąć czas. Podejrzewam że u mnie najwyższy czas pogodzić się z brakiem potomstwa a jak kiedyś będzie to napewno będę najszczęśliwsza na świecie. A teraz trzeba żyć a nie stać w miejscu.
 
reklama
Do góry