reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny nie wiem co mnie podkusiło ale zrobiłam dziś betę. Wynik 2,14. Okres mam planowo dostać za 7 dni. Czekam w takim razie na miesiączkę..... załamka. Smutno mi i tyle.
 
Dziewczyny, jak mam pytanie jak odnosicie się do zwolnień (ciążowych), w obecnej sytuacji (koronawirusowej)? Chodzi mi, czy nie boicie się o zarażenie lub przeziębienie we wczesnej ciąży
To wszystko zależy gdzie pracujesz itp no i od lekarza. Moja koleżanka z pracy jak zaszła w ciążę i poszła do gin na NFZ coś ok 6 tyg bo plamiła i już jej chciała dać l4 że względu na pandemię. Ja np chciałabym od razu iść na L4 ze względu na to iż moje biuro jest tuż przy laboratorium (różne substancje chemiczne) dwa mega stres a trzy jeżdżę do pracy niestety od dłuższego czasu autobusem i bała bym się zarażenia.

Tak tak testowałam już dwa dni po owu i jaka byłam zawiedziona że negatywny
 
Witam się z wami. Nie było mnie od piątku a tu tyle stron,😱 kurcze chyba nie dam rady nadrobić🤦‍♀️ cofne chociaż kilka żeby popatrzeć kto testuje a kto ma II kreski już🤗😍 dziewczyny ktore poroniły ale same się oczyściły, kiedy zaczęłyście współżyc..?
Jak tylko przestałam krwawić :)
 
reklama
Dawno mnie tu nie było...
Już drugi miesiąc biorę metforminę a pierwszy cykl letrozol. Niestety lekarz na usg w 14dc stwierdził drugi raz cykl bezowulacyjny. Moje ostatnie dwa cykle trwały 42 dni... teraz moje pytanie. Dlaczego dzisiejszy test lh zrobiony z ciekawości w 32dc wyszedł mega pozytywnie? Wiem też, że pozytyw nie oznacza owulacji, zwłaszcza tak późno 😁 ale czemu lh takie wysokie może być?
 

Załączniki

  • 9D78766F-AE48-47B1-BC98-1F7EDEAF828E.jpeg
    9D78766F-AE48-47B1-BC98-1F7EDEAF828E.jpeg
    977 KB · Wyświetleń: 72
Do góry