reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Moja matka to mi wciskała surowe mielone specjalnie żebym spróbowała, ehe
Oczywiście ja rozumiem bo taka sama decyzję podjęłam, jeśli będę w ciąży to powiem najpóźniej jak to tylko możliwe. Mama moja się zorientuje odrazu, ot takie macierzyńskie przeczucia ma. Ale z teściowa zaczekamy do pewniejszego momentu
 
Dziewczyny ja myślałam że mam dobrą teściowa do momentu kiedy nie zapytała mnie tak : Nie obraz się na mnie ale może Ty nadal kochasz swojego byłego.?
Bez podstaw. Stwierdziłam że jednak nie jest jej na rękę że jej syn dobrze układa swoje życie.
Niestety, niektóre już takie są, mam nadzieję, że ja taka nie będę 🤞🤞😅
Ale mnie dzisiaj kłuję tam 🥴 oby to był dobry znak 😩
 
Ja już od roku się staram i nadal nic myślałam że cis z tego będzie ale 10 dni po terminie miesiączki i test negatywny :'(
 

Załączniki

  • IMG_20201006_145403.jpg
    IMG_20201006_145403.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 71
O matko, straszne macie te teściowe! Ja na szczęście trafiłam na cudowną kobietę. Teściowa jest dla mnie jak druga mama, w nic się nie wtrąca, zawsze pomaga [emoji3526]

Dziewczyny pytanie do stosujących wiesiołka. To że wzmaga bóle podczas owulacji już wiem, bo już mam to za sobą. A czy wzmaga też bóle przed okresem? Piersi np? Brałam go od 1dc do mniej więcej dnia owulacji, teraz jestem przed okresem i mam tak ogromny ból piersi jak jeszcze nigdy w życiu nie miałam. Czy to może być przez Wiesiołek? To mój pierwszy cykl z nim, dlatego pytam bardziej doświadczonych.

Ja nie miałam większych dolegliwości przy okresie, tylko przy owu. Na szczęście, bo moje @ są wyjątkowo wredne [emoji23]
 
reklama
Do góry