reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mogło się po zmieniać i to sporo. 3 lata to szmat czasu.

OK przekonałaś mnie [emoji16] słucham się Ciebie bardziej niż mamy [emoji848] [emoji23][emoji23] ale mama z siekierami mnie nie goni [emoji2272] mam zamrożona surowice do 18go wiec tak się wstrzelę pięknie i przelew wykonam jeszcze w tym tygodniu [emoji16][emoji16]
 
reklama
My mieszkaliśmy sami, ale wynajmowaliśmy i kupa kasy szła na to, a wolimy szybciej budowę ukończyć więc głupia ja zgodziłam się na mieszkanie z nimi, zanim ja dobrze poznałam. 🤦 Już teraz muszę wytrzymać...
Ja całe szczęście miałam okazję ją dobrze poznać... Jak już wyczuła, że nie jestem jedną z tych, którą da się sterować, to zapraszała do siebie byłe mojego M, na kawusie, bo może jeszcze zmieni zdanie 🤦‍♀️ a im dłużej on z nią nie mieszka tym jest gorzej 🤦‍♀️ zawsze myślałam, że moja mama dużo się wtrąca, ale pryz niej to ona w ogóle się nami nie interesuje 🤣 ostatnio powiedziałam mojemu M, że jak nie ujarzmi zapędów swojej mamy, to przyjdzie dzień, że nie wytrzymam I dopiero wtedy runie lawina 😉
 
O matko to aż tak potrafiła mieszać? 😱 Z moją kochaną teściową już nie raz się sprzeczalam, bo ona ma jakieś swoje wizje, wtrąca się do wszystkiego i wszystko by chciała wiedzieć...
No moja też się wtrąca we wszystko, dlatego też wiem, że i w wychowanie mojego dziecka będzie chciała ingerować, a mamy odmienne poglądy w wielu sprawach 🤷‍♀️ póki co staram się kontrolować, i mój teść często zażegnuje konflikt bo widzi, że jestem na granicy.... Cieszy mnie, że mój M zaczął zauważać, że przegina i zaczyna się więcej buntować 🙃
 
O matko, straszne macie te teściowe! Ja na szczęście trafiłam na cudowną kobietę. Teściowa jest dla mnie jak druga mama, w nic się nie wtrąca, zawsze pomaga ☺️

Dziewczyny pytanie do stosujących wiesiołka. To że wzmaga bóle podczas owulacji już wiem, bo już mam to za sobą. A czy wzmaga też bóle przed okresem? Piersi np? Brałam go od 1dc do mniej więcej dnia owulacji, teraz jestem przed okresem i mam tak ogromny ból piersi jak jeszcze nigdy w życiu nie miałam. Czy to może być przez Wiesiołek? To mój pierwszy cykl z nim, dlatego pytam bardziej doświadczonych.
 
No moja też się wtrąca we wszystko, dlatego też wiem, że i w wychowanie mojego dziecka będzie chciała ingerować, a mamy odmienne poglądy w wielu sprawach 🤷‍♀️ póki co staram się kontrolować, i mój teść często zażegnuje konflikt bo widzi, że jestem na granicy.... Cieszy mnie, że mój M zaczął zauważać, że przegina i zaczyna się więcej buntować 🙃

Dziewczyny ja myślałam że mam dobrą teściowa do momentu kiedy nie zapytała mnie tak : Nie obraz się na mnie ale może Ty nadal kochasz swojego byłego.?
Bez podstaw. Stwierdziłam że jednak nie jest jej na rękę że jej syn dobrze układa swoje życie.
 
Ale nie chce mówić przed 12 tc, choć z córką było tak samo. Poczekamy do 12, i jeb... Powiedzieliśmy w 7. Chcieliśmy czekać, bo w 11 tc dowiedziałam się, że miałam poronienie zatrzymane w 8 tc

Ciąża ciąży nie równa , też miałam jedno poronienie w 16 tyg okazało się że ciąża się zatrzymała w 13. Następne ciążę przebiegały prawidłowo.
 
OK przekonałaś mnie [emoji16] słucham się Ciebie bardziej niż mamy [emoji848] [emoji23][emoji23] ale mama z siekierami mnie nie goni [emoji2272] mam zamrożona surowice do 18go wiec tak się wstrzelę pięknie i przelew wykonam jeszcze w tym tygodniu [emoji16][emoji16]
Dobrze ze pamiętasz o 🪓[emoji375][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry